Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rasszisták vagytok?

Rasszisták vagytok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem, és ha majd lesz gyerekem neki is megtanítom hogy a rasszizmus helytelen. Nem lehet valakit csak a bőrszíne miatt elítélni..
2021. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Annyira elcsépelt, kiforgatott szó mára, hogy attól függ, mit értesz alatta?
2021. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlen
2021. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha szimpatikus az ember személyisége, akkor barátkozom vele, ha nem, akkor meg nem. Nekem ez a fontos, a személyiség. Az előítéleteket, meg leginkább az öltözködés, stílus alapján hozom. Pl, ha valaki veszélyesnek tűnik az öltözködése, tartása, viselkedése alapján, akkor valószínűleg nem tőle kérdezem meg, hogy merre van a helyi kisbolt.
2021. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

A rasszizmus nem egyenlő a gyűlölettel.

A magam részéről úgy fogalmaznék nincsenek rasszista előítéleteim.

2021. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
nem
2021. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4


Hogyan lehet veszélyesen öltözni? Ha valaki mondjuk terepmintás nadrágot vesz fel, az veszélyesnek számít? Ellenben, ha valaki hip-hop stílusban öltözik, az kedvesebb?

2021. jan. 1. 15:18
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
én nem vagyok rasszista de az ember színe a fehér
2021. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
#9 Ámen!
2021. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8. Nem csak magában az öltözködés. Valahogy van az az összhatás. Olyanokra gondoltam, hogy ha valaki nagyon ápolatlannak tűnik, akkor lehet nem lesz olyan szimpatikus elsőre. Nem jó példa, mert az ápolatlan nem veszélyes, de nem tudom, talán érthető, hogy mire gondolok. Vagy ha valaki köpköd, meg ordibál a buszon. Akkor hozzá se megyek oda. (Itt pl meg inkább a viselkedés befolyásol). De ezt úgy valahogy azért lehet érezni, valahogy ruházat, a tartás, a testbeszéd, az arckifejezések. Nem tudom, a megjelenése összességében. Jajj nem tudom megfogalmazni. Szóval az nem volt pontos amit írtam, mert egy sima terepmintás nadrág nem elég hozzá, hanem az összhatás valahogy. Bocsi, bénán fogalmazok. De ha megismerem, és kiderül, hogy nem olyan, meg kedves velem, akkor az felülírja ezt az érzést.
2021. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!