Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, hogy azért nem merek...

Az gáz, hogy azért nem merek alkoholt venni, mivel félek, hogy elkérik a személyi igazolványom?

Figyelt kérdés

Anyu világ életében tabunak és kb ördögtől valónak kezelte az alkoholfogyasztást. Igazából még vele élek, tehát lehet ez is hozzájárul.

Viszont néha ha a barátokkal összeülünk én vagyok az aki soha nem meri beszerezni az esetleges alkoholt. Egyébként nem sűrűn iszunk meg nem is sokat. Konkrétan tartok tőle, hogy elkérik a személyim, mit gondol majd az eladó, stb. Pedig egy ideje már elmúltam 18, tehát ha elkérik sincs benne semmi.


Ez nagyon kínos?


2021. jan. 1. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem kínos.Majd megszokod,hogy bárhol bármikor elkérhetik a személyid
2021. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna kínos ha elkérik? Őt jól megbüntetik, ha 18 alattinak ad el piát! Az a kínos, hogy annak tartod.
2021. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, csak szokatlan számodra.

Tudatosítsd magadban, hogy ez természetes, hiszen ajándékba is lehet vinni, ugyanolyan termék, mint bármely más.

Felnőttél, néha ezt is meg kell venned alkalmakra.

Szerintem segítene, ha többször kellene beszerezned.

2021. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem kinos, legalabb tudsz vele menozni mikor elkeri a kasszas, hogy na mivan ocskos...nezd kivel van dolgod heh..
2021. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nem ciki-nem ciki kérdés. azért kérik el a személyit, mert ha esetleg kiskorú vagy, de mégis eladják neked a piát, akkor ők nagyo durva pénzbüntetésekre számíthatnak. az üzletek saját magukat védik, nem téged akarnak megszégyeníteni
2021. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindigis bóknak vettem, ha elkérték a személyim :D Fiatalnak nézek ki :D
2021. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A személyigazolvány mindig legyen nálad, akármikor elkérhetik, ha igazoltatnak. Ez olyan, mint a telefon, mindig kéznél kell lennie.

Intézd a dolgaidat egyedül, hogy megszokd, hogy magadtól csinálod.

2021. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!