Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Ha egy harmincas...

Hölgyek! Ha egy harmincas férfi adatai között azt olvasnátok, hogy 185cm/120kg, akkor mi lenne az első ami eszetekbe jutna róla?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, hogy kiről van szó, még képet sem láttatok róla soha!

Az őszinte, első gondolatotokra lennék kíváncsi!Az sem baj ha sértő!


2021. jan. 1. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Szeret enni.
2021. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Én arra gondolnék,hogy mackós testalkatú pasi.Nem baj az.Nem szeretem a vékony pasikat feszülős divat farmerben
2021. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
nekem is az hogy mackós és védelmező.
2021. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Dagadt és nem sportol.
2021. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy jo par evvel megroviditi az eletet es sziv es errendszeri problemai (magasvernyomas biztosan), mellette esetleg cukorbetegsege is lesz.
2021. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
ehhez a magassághoz teljesen oké ez a súly, főleg ha nagyrésze izom. nőként nagyon fura volt megszokni, milyen nehezek tudnak lenni egyes pasik, miközben tiszta izmok :D ezzel a súllyal egy nő kb úgy nézne ki mint egy bálna
2021. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
#6-os, egy ferfi is. Egy ilyen elhizott orszagban szerinted mekkora a valoszinusege, hogy a szoban forgo ferfi egy izom kolosszus? Annyi izommal olyan lenne, mint Dwayne Johnson, de nem sok ilyen magyar ferfit latni.
2021. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

Kövér. (Nem azért mert bunkó vagyok és nem ismerem azt a szót hogy túlsúlyos, hanem mert ez konrétan elhízás, nem túlsúly.)

Ezekkel a paraméterekkel színizom testépítő sem lehet. 100% hogy kövér. Egyesek mackósnak nevezik. Nekem nem jön be, bárhogy is nevezik.


Ha gyúrós is akkor is rá van hízva, az a típus aki pocakos, vaskos a combja és a tarkóján redőkben áll a háj és nyáron atlétában, piacozós térdnadrágban mutogatja az "izmait".

2021. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekem abszolút bejönne! De az ilyen pasik a 140 centis, gyerektestű kiscsajokra buknak.
2021. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
"Nagyon érdekes, hogy milyen sok ember szégyelli a testét....és mennyire kevés az agyát."
2021. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!