Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek elitélendő,...

Szerintetek elitélendő, hogyha a huszas éveimben élem a tini korszakomat, a harmincas éveimben a huszas éveimet és így tovább, karrier és családalapítás, meg kb. minden téren?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A te életed, a te döntésed.
2019. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan így csinálják.
2019. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha neked igy megfelel és boldog vagy akkor nem talalok benne kifogásolhatót,meg kell ragadni a lehetőségeket,hiszen egyszer élünk:)
2019. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem probléma, de ha családot akarsz alapítani, akkor azért ne 40 évesen kezdj el rajta gondolkodni. Bár vannak jópáran, akik 40 felett vállalnak gyereket...Tedd azt, amit jónak látsz.
2019. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen vagyok ebből a szempontból,mint te. Hiába vagyok 27 éves, az istenért sem vágyok kisbabára,meg a többi hasonló dologra ami ilyenkor szokott lenni. Egyszerűen nem és kész.

Elítélendő? Nem,de ne várd hogy mások ne furcsállják,mert nem az a megszokott. Azt neked kell elfogadni,hogy mások ezt mindig is furcsállni fogják; nekik meg azt kell elfogadni hogy nem állsz be a sorba kényszerből csak azért, mert elértél egy bizonyos életkort. Mondjuk én a karrieremmel azért foglalkozom,mert valamiből finanszírozni kell ha lazábban akarok élni.

2019. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Most jelen pillanatban én is így vagyok 21 évesen :-D

Nincs ezzel baj, egyszer élünk amit ki kell használni, sose bánkódj.

2019. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki azt csinál amit akar, tedd ezt te is. Ne az alapján éld az életed, hogy mi számít normálisnak egy elcseszett társadalomban. Ha te 40 évesen akarsz családot alapítani akkor alapíts majd 40 évesen, nagy eséllyel fogsz találni rá partnert.
2019. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Sokan ezt csinálják. Ha 40 körül vállalsz gyereket, tegyél az egészségedért, hogy megéld az érettségijét, ne pusztísd az életedet, ahogy sokan teszik.
2019. júl. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem elitelendo , ameddig nincs egy párod akit erre hivatkozva megcsalsz!
2022. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!