Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha 30 évesen az...

Normális ha 30 évesen az ember már nem akar bulizni és csak fontos dolgokra koncentrál? Esetleg szűk körökben mozog és konszolidáltan szocializál?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

En 23 vagyok, életemben nem buliztam, nem pasiztam, 20 évesen vesztettem el a szüzességemet, azóta is életem első barátjával vagyok, 3 éve, és lassan érkezik a közös fiúnk. Én most gáz vagyok?


És csak 23 vagyok. És nem, nem érdekelnek a bulik, se a haverok, se az utazás.

2019. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

Egyáltalán nem gáz.

De arra vigyázz, hogy a „fontos dolgok” nem mindenkinek ugyanazt jelentik. Miért ne lehetne valakinek fontos a bulizás, a szociális élet?

2019. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze
2019. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Húsz évesen is normális, csak nem korszellem.
2019. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van aki fiatalon se akar bulizni.


De alapvetően teljesen normális, hogy az emberek idővel változnak, és legtöbbször komolyodnak - ritkán az ellentéte is előfordul azért, hogy valaki be akar valamit pótolni vagy lezüllik.


Szóval teljesen normális.

2019. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

"konszolidáltan szocializál" :DDD behalok


Nem baj, ha nem bulizol, de ne használj ilyen kifejezéseket, légyszi. Egyrészt nem azt jelenti, amire gondolsz, másrészt okoskodónak tűnik.

2019. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hozzáteszem, az összes volt gimis társam nagyon nagy bulizós, éjjeli baglyok. Ezt is tiszteletben tartom, az is teljesen normális, ha valaki 30 évesen is bulizik orrba - szájba, és az is rendben van szerintem, ha valaki (mint én) inkább a családnak él. Nen vagyunk egyformák.

2019. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyetemi éveimet végig buliztam, most már munka és levelező suli mellett nincs idő, mert főzni kell kaját másnapra, pihenni kell, meg ha nem fekszek le korán nem tudom másnap semmire sem koncentrálni. Gyüjteni kell a pénzt a családalapításra stb. stb. nincs nekem már igéynem bulizni
2019. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6-os minden rendben?
2019. jún. 3. 16:55
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja és még anno a gimiben ők közösítettek ki, hogy szűz kislány vagyok 18 fölött, hogy nem jarok el bulizgatni, hogy nem bandázom, hogy nincsenek barátaim , hogy sohasem volt még pasim...aztán most sorra gratulálnak a babához.
2019. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!