Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gazdag embereknek nincsenek...

A gazdag embereknek nincsenek problémáik,teljesen tökéletes az életük soha semmit nem csinálnak csak élvezik az életet?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok hogy általában a legnagyobb bajuk egy apróság amit képesek felnagyítani és egy átlag vagy szegény ember nevet hogy lehet valakinek az is gond.
2021. jan. 1. 14:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
74%
De, az a problémájuk, hogy időt és egészséget nem tudnak venni a pénzükön.
2021. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Igazad van
2021. jan. 1. 14:50
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
azért mert gazdag nem biztos hogy öreg és beteg.
2021. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
A gazdagoknak is lehet több problémája ugyanúgy,mint a szegényeknek.Mármint magánéleti problémákra gondolok.Anyagi persze nem.Éri tragédia is őket ugyanúgy(haláleset,baleset stb...)
2021. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy nincs bajuk. Pl. egyet sem ismerek, akinek normálisok lennének a gyerekei.
2021. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%
Nekik is ugyanúgy vannak gondjaik, mint mindenki másnak. Csak éppen más jellegűek. Sokan pl. szenvednek attól, hogy gazdagok. Ismerek olyan személyt, akinek a szülei vezető pozícióban vannak nagyobb vállalatoknál. Gyerekkorában nem foglalkoztak vele, így érzelmileg nem igazán tudott fejlődni. Rendes párkapcsolat kialakítására teljesen képtelen, barátai is kevesen vannak. Ezt ő maga is érzi, tudja, de nem tud ellene mit tenni. A szülei sok pénzt keresnek, jó iskolába járatták. 27-28 éves, ő is hasonló helyen dolgozik és jól keres, de emberi kapcsolatok szempontjából nagyon szenved. Van egy csomó pénze, nem szűkölködik, de nem boldog, mert egész gyerekkorában elhanyagolták. Én egy-két ilyen esetről hallottam, lehet, hogy vannak más esetek is.
2021. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
78%

mit nevezel gazdagnak?

nekem már az hipergazdag ha van valahol egy kényelmes, komfortos háza, elég szobája, jó szomszédokkal, ahol békében élhet. van ideje és pénze nyaralni menni, nincs tartozása, és nem kell túlóráznia hogy megéljen.

2021. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már, nincs is olyan hogy érzelmi fejlettség.

Nem tudom egyáltalán mit nevezel rendes párkapcsolatnak.

Csak szegény nyomorultaknak van szüksége barátokra hogy a nyomorult életben túléljük, nekem is csak azért vannak mert szükségem van rájuk hasznot hoznak, de ha lenne pénzem rájuk se néznék, ígyis hányingerem van ettől az egésztől hogy jópofizni foglalkozni kell mert ha nem hátrányba kerülök.


Igazából ha lenne sok pénzem akkor semmi bajom nem lenne, bármilyen sikertlenség és nehézség az életben pénzre vezethető vissza.

Nincs normális párkapcsolat az a szegényekre és az átlagra jellemző.

2021. jan. 1. 14:58
 9/39 A kérdező kommentje:
Ja engem is sokkoltak a szüleim mert képtelenek voltak pénzt, de az a báró nemes ismerösöd nem értheti, még van pofája szenvedni hogy mindent készen kapott. Én nagyon örülnék ha így lett volna
2021. jan. 1. 15:00
 10/39 anonim ***** válasza:
A szüleim is gazdagok, mégsem egy nagy öröm az életükben, hogy én, az egyetlen gyerekük elcsesztem az életemet, csóró vagyok és szar az egészségem.
2021. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!