Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudom h melyik leszek...

Honnan tudom h melyik leszek részegen vagy betépve? A depis, vagy az élettel teli vidám ember?

Figyelt kérdés

Annyit tudok h az igazi ént hozza fel. De ha nem tudom ki vagyok valójában?😕

Az első ilyen alkalmam egy barátnőmnél lenne és nem akarok beégni előtte. Ő már többszőr volt ilyen én még soha nem ittam.


2021. jan. 1. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Sehonnan, míg nem próbáltad. Lehet, hogy egyik sem leszel, csak szimplán kivonod magad a forgalomból és elmerülnél a saját gondolataidban.
2021. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy iszol, még nem muszáj rögtön berúgni.
2021. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez változó. Mikor kicsit komolyabban italozunk, gyakran csak jót röhögök, őszintén. Máskor, megint jót nevetek, de akkor csak "illemből", és közben ugyanúgy a saját dolgaimon gondolkozom. De van olyan is, hogy csak rosszabb lesz, és depis leszek.


Persze ez nem ilyen heti rendszerességgel megy, csak összefoglalóan írtam.

2021. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni. Én egyszer egy nyári kerti partyn berugtam valamennyire (azért még tudtam beszélni, meg ilyesmi). A többiek beszélgettek, én meg feküdtem végig, kimaradtam mindenből.
2021. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tuti lesz egy megfelelési kényszerem és amiatt fogok stresszelni és nem akarok rossz hangukatott sem. Szóval ha addigra nem változok meg akkor ez lesz és mindig is a depizéstők féltem.
2021. jan. 1. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!