Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szégyelli az ember hogy...

Miért szégyelli az ember hogy részegen olyan dolgokat tesz, ami nem jó?

Figyelt kérdés
Ittasan nincs teljesen tudatába az ember azzal amit csinál, a következményekkel sem számol. Viszont másnap miért van hogy úgy érzi az ember hogy uuristen milyen gáz amit csinált, meg elbujna legszivesebben a szégyentől. Miért van ez? Hogy lehet ezt elfogadni, vagy feldolgozni? Mert van olyan is amikor az ember olyankor kiljebb merészkedik a konfort zónájábol ezért olyat is mondhat valakinek amit eddig nem.. Vagy olyan dolog ami nem feltétlen rossz.. De még is úgy emlékszik vissza h milyen gáz.. Mit tett.
2017. jan. 1. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbben ahhoz lehet hasonlítani a gátlástalan ittas állapotot, amikor még magadnál vagy, csak van egy második éned aki viszont mindent megcsinál... Na ez is te vagy.

Pl tegnap este én sem foglalkoztam már fene tudja hány ital után, hogy a csaj barátja mit gondol, ugyanúgy beszélgettünk, flörtöltünk.


Én amikor iszok, nagyon középpontban tudok lenni, előtte meg egy normális ember :D

24F

2017. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért szégyelled mert amit részegen csinálsz azt is te csinálod, a részegség soha nem mentesít a tettek alól.


Az alkohol oldja a gátlásokat, ezért bátorodsz fel. Ez ölthet jópofa mértéket, hogy mondasz valami nagy hülyeséget amin röhögnek a haverjaid vagy megpróbálsz átugrani egy bokron ami nem sikerül. De elsülhet sokkal rosszabbul is, megbánthatsz valakit aki fontos neked, vagy lehet végzetes is, amikor pia hatására annyira felbátorodsz hogy kocsiba ülsz és balesetet okozol.

2017. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leszámítva a másnaposság szenvedéseit, soha nem bántam semmit másnap. Részegen is magam vagyok, csak valamivel felszabadultabb, nem csinálok olyat, amit egyébként ne csinálnék meg józanon is, ha sikerül a gátlásaimon átlépnem.
2017. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apám szilveszterkor olyan részegre itta magát, hogy ököllel édesanyámat hátba verte, teljes erőből.. és elmondása szerint nem emlékszik semmire. Szerinted nem kéne szégyellnie?
2017. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!