Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan létezik, hogy részegen...

Olyan létezik, hogy részegen az embernek megváltozik a politikai beállítottsága?

Figyelt kérdés
Egyik jó ismerősöm, akiről mindig azt hittem, hogy nála liberálisabb és baloldalibb ember nincs, hiszen mindig kiállt a szabadság mellett és pl. szívügyén viselte a romák felzárkóztatását vagy a melegek jogainak ügyét a napokban egy kicsit beittasodott. Részegen viszont olyan rasszista, homofób beszédbe kezdett, hogy csak ámultam és bámultam. Vajon lehetséges, hogy részegen más az értékrendünk, mint józanon, vagy ha nem, akkor most nála melyik értékrend a valós, amit valójában vall?

2020. máj. 4. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én részegen IQ alapján égetném el az embereket, vonnék meg minden támogatást és biztosítást a felelőtlen gęci szülőktől, semmisíteném meg a rohadt önérzetes csökönyös románokat és törölném el az összes "szeressünk és toleráljunk minden hulladék embert" pitsákat. Szóval egy szélsőjobbos barom vagyok részegen, aki hihetetlenül bunkó és ennek ellenére a saját nemének több esélyt ad, mint az ellenkezőnek, szóval biszex hajlamokat mutat.


Józanon tudok érvelni ellenük és mellettük is, kevésbé tűnik homogénnek egy embercsoport vagy egyszerűnek egy emberi sors.


Ez van, ezért nem iszok sokat.

2020. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lol, ilyet se hallottam még, hogy valaki nácira issza magát.


Ezek szerint van, nyilván ezek nem a valós, tiszta gondolatai olyankor.

2020. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik: Gyurcsány például józanul állítólag nemzeti keresztény-konzervatív szlogeneket szokott hangoztatni, csak hát eme állapotában még soha senki nem látta őt. :D
2020. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Aki részegen mást mond, az a saját, valódi értékrendjével sincs tisztában, csak bemesél magának valamit. Gondolom, a haverod is ilyen önigazoló kamu liberális.
2020. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Részegen mindenki igazat mond 🤷
2020. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás: a részeg ember és a kisgyerek mond igazat. A kérdésedre a válasz: részegen mondja el a valódi politikai véleményét, akkor őszinte, így józanul mutatja magát más értékrendűnek. Pityókásan oldódnak a gátlások, akkor mer őszinte lenni az ember.
2020. máj. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a valódi értékrendje. Gondolom nem merte eddig hangoztatott, én félve szoktam, manapság elvárás, hogy liberális legyél.
2020. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!