Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez furcsa, beteges dolog?

Ez furcsa, beteges dolog?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek mondjuk biciklizni egyet kicsit kihaltabb helyekre, földutakon, erdei utakon, aztán ott hirtelen megjelenik a közelben valaki, vagy jön egy autó, mégha nem is kerültem vele kapcsolatba, akkor is potenciális ellenségként tekintek rá, aki ártani akar nekem, meg tuti hogy perceken belül belém fog kötni hogy miért vagyok ott meg ilyenek. Egy lakott területen nincsenek ilyen érzéseim mások iránt, de ilyen elhagyatottabb területen akárki jelenik meg, a potenciális ellenséget látom benne. Ez beteges?
2021. jan. 2. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem:)

Én is járok futni, töltésen van kerékpárút, ritkán találkozom bárkivel is,de ahogy látok valakit egyből befészkeli a gondolat magát a fejembe, hogy akárki lehet és hogy milyen elhagyatott helyen vagyunk. Szerintem ez normális reakció egy elővigyázatos emberben mert hallod a híreket és összekapcsolja az agyad, hogy mennyi rossz dolog történik.

2021. jan. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
A viselkedés igen beteges
2021. jan. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Igen, problémásnak tűnik, egyfajta fóbiának. Érdemes lenne dokival megnézetni.

Igen, kell az emberben lenni egy önkéntes védekezési reflexnek, felkészülni veszélyekre, de ez már sok, mert pl.: akkor a fagyis kocsistól is ez jelenik meg?

2021. jan. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább aggódj és készülj fel mindenre, mintsem hogy naivan és vakon felkészületlenül és vígan biciklizz el mellette.

Mert sajnos van ilyen , így meg gondolkozni tudsz ha pl megtámad valaki akkor merre fuss vagy biciklizz , melyik a simább út , melyik van közelebb az otthonodhoz stb.


Jobb félni mint megijedni én így gondolom.

2021. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!