Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitol van ez a furcsa erzes?...

Mitol van ez a furcsa erzes? Nem beteges?

Figyelt kérdés

Miert van az hogy mostanaban ha tortenik valami egyszer csak az ugrik be az agyamba hogy en mar ezt a kepet lattam magam elott, mintha ez mar megtortent volna. De semmi erdekesre nem kell gondolni most pl legutobb egy messengeres beszelgetesnel volt igy mikor legjobb baratnommel beszeltem. Es igy egyszer csak atfutott az agyamon hogy mintha mar ez egyszer megtortent volna. De suliban is elofordult mar pl angolon ultem ki volt nyitva a konyv es az is olyan volt mintha mar megtortent volna... olyan durva mostanaban egyre gyakrabban van ilyen.. baj lenne velem? Amugy semmilyen ilyesmi betegsegem nincs meg semmi ilyesmi..aggodok..

17/L


2016. dec. 10. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt létezik a deja vu, ami mindenkivel elő szokott fordulni. Úgy érzi az ember, hogy valami már megtörtént.


Másrészt létezik egy patologikus verziója, amikor a páciensnek szinte folyamatos deja vu érzése van.

2016. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt már, meg hasonló 'érdekességek", nem hiszem hogy baj lenne veled
2016. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huu koszi megnyugtattatok!:) ennek a deja vu nek meg utana olvasok
2016. dec. 10. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, velem nem pont ugyane így szokott lenni, de volt már ilyen is, utána nem gondoltam annyira fontosnak. Persze volt amikor elgondolkodtam rajta, hogy mi ez.
2016. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, már írták: Ez a de ja vu. Semmi komoly.

Velem egyszer annyira durva volt, hogy álmomban volt de ja vu érzésem. Horrorisztikus volt, megijedtem és felébredtem. Nagyon brutális volt.


(szerintem nagyon rossz érzés)

2016. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!