Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire furcsa, beteges,...

Mennyire furcsa, beteges, csúnya dolog ilyen videókat nézni?

Figyelt kérdés

1. Amik sportsérülésekről szólnak, ahogy megsérülnek

2. Autó balesetes, ütközéses videókat


2020. máj. 3. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A hirekben is ezek mennek
2020. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé.

Ha neked az a szórakozás ahogy nézed mások szenvedését, vagy halálát, az hogy lenne már normális?

2020. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak akkor miért van egy csomó ilyen videó?
2020. máj. 3. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért nézed. Egyszerűen érdekesnek találod, szórakoztat, vagy kifejezetten élvezed?


Nyilván azért vannak ilyenek, mert van rá igény..

2020. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 mert sok a beteges ember.
2020. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amik youtube-ra szoktak felkerülni autós vidik, direkt olyanok, amiben nem haltak meg emberek. Legalább is a népszerűbb videósok ilyenek.


A sportsérüléses viszont beteges. Bár YT-n ott sincsenek véres nyílt lábszártörések. Max kikockázva.


Beteges kategóriába raknám.

2020. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:

Te is nézted anno a Puruttya extrémet mi? :D

Amúgy szerintem nem beteges, ez is egyfajta kíváncsiság. Én egy időben műtétes meg boncolós videókat néztem, rendszerint kaja közben. Semmi perverzitás csak érdekesnek tartottam őket.

2020. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a nyomozós, furcsa esetekről, gyilkosságokról szóló műsorokat szeretem. Van egy kimondott ilyen csatorna, igaz történeteket mutatnak be. Nagyon be tud szippantani és nagyon nyomasztóak. Egy idő után szünetet is kell tartanom és egy hónapig nem nézni ilyet, mert a hangulatomra telepszik. Mindegy, igazából csak azt akartam mondani, hogy ettől még nem leszek én is gyilkos vagy őrült pszichopata, de az emberekben van egy ilyen furcsa, morbid kíváncsiság ezek iránt.
2020. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Torzul a lelked. Vegtelenul unatkozol es uresseg van benned, extrakkal kell kitolteni.

Valaki egyszer megnez ilyet, sajat szorongasaval szembenezve. De te vegetalsz.

2020. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!