Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek,hogy ne legyek...

Mit tegyek,hogy ne legyek lusta,és kiegyensúlyozott életem legyen?

Figyelt kérdés

Szinte kezdem unni,hogy folyamat semmi motivációm nincs semmire. Semmit nem látok értelmesnek,nem mozgat meg semmi,és ez bosszant. Tanulásra is nagyon későn kerül sor,pedig nem így kéne ezt. Mikor észbekapok,hogy elbasztam,és mindent az utolsó pillanatra hagytam,egyszerűen rosszul leszek. Jó lenne,ha lenne valami motivációm erre,vagy kedvem.

Ti hogyan vagyok ezzel?



2021. jan. 3. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Keress példaképet, akire felnézhetsz és úgy gondolod Ő motiváló és produktív. Youtubeon vagy akár tiktokon nem egy olyan embert láttam, aki szintén életmódot váltott, ez is lehet inspiráció. Próbálj olyan emberekkel barátkozni, akik szintén produktívak és ez rajtad is segíthet. Valamint tűzz ki célokat magad elé.
2021. jan. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én amióta gumifejet nézem a tiktokon, azóta van kedvem újra a munkámhoz... merem ajánlani
2021. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rákeresek tiktokon is:P
2021. jan. 3. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!