Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a legfontosabb tulajdonság...

Mik a legfontosabb tulajdonságok a kiegyensúlyozott, sikeres élethez?

Figyelt kérdés

Nincsen gazdag családom, csak magamra számíthatok. Pár hete véget ért egy 6 éves párkapcsolatom, családot, gyereket terveztünk. Itt vagyok 36 évesen férj és gyerek nélkül, a munkámat (SEO) nem élvezem, egyre nehezebben veszem a munkanapokat. Újra kell kezdenem, ha nem akarok megkattanni.


Mit erősítsek magamban? Mit ajánlanátok? Nem párkeresési tanácsokat szeretnék kérni, nagyon friss még a seb, ilyen érzelmi helyzetbe senkit nem húznék be. Minden választ köszönök!



2021. jan. 1. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Először is nagyon sajnálom,hogy ez történt veled.Szerintem próbálj magaddal foglalkozni pl.kezdj el mozogni(ha nem mozogsz)rendszeresen,szépítsd magad pl.járj el kicsit gyakrabban kozmetikushoz,vegyél csinos ruhákat,változtass a frizurádon szóval magyarán próbálj kicsit átváltozni.Tudom ez csak külsőség,de egy nőnek segíthet hogy legalább kicsit jobban érezze magát.Aztán már minden magától alakulni fog csak idő kell míg magadra találsz.
2021. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Optimista hozzáállás.

Jó nekem ez könnyen megy mert alapra ilyen vagyok.

+Pozitív életszemlélet.Ez viszont fejleszthető.

2021. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva:szerintem legyen önbizalom.Az nagyon fontos

1-es voltam

2021. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 1. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Boldog új évet
2021. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!