Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyetek errol?

Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés

,,Akarmit csinalsz az eletben,mindig lesznek paran akik utalni fognak''

En igaznak tartom az allitast abbol kiindulva h van egy baratnom aki tenyleg senkinek sem artott meg egesz eleteben; aranyos csak egy kicsit visszahuzodo. Es gimiben megis kiutalta kb 6 lany mert furanak tartottak. Pedig nen tett ellenuk semmit



2021. jan. 3. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen igaz. Én pl. zsigerből utállak azért, mert nem használsz ékezeteket, pedig nem is ismerlek. Az internetes társadalom szépségei...
2021. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hibásan van megfogalmazva.

Helyesen : Csinálj amit akarsz az életben,élj úgy ahogy akarsz. Ha megteszed akkor is átkozni fognak,ha nem,akkor is,tehát haladj abba az irányba,amibe szeretnél,ne mások gondolatai vagy a te félelmeid határozzák meg a cselekedeteidet.

2021. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ezzel foglalkozni.Megtanulja pár tapasztalat és egy bizonyos kor után az ember.
2021. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A gimis korszak ilyen.

Sok a fusztrált tini.

Akinek normálisak a szülei, az kilóg a sorból.

Bár mi alapján képesek kategóriákat állítani.

Azért mert valahova tartozni akarnak.

2021. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki bármiben is ki mer lógni a sorból az számítson arra,hogy mindig lesznek olyanok akik számára céltábla lesz,ki fogják beszélni,ki fogják közösíteni.Ez az ára annak ha az ember olyan életet szeretne élni ami neki tetszik,a saját értékrendje,szabályai szerint,nem pedig a megfelelési kényszer által irányítva.Én is ilyen vagyok,nekem hosszú távon megérte szerintem,inkább élek őszintén,felvállalva a valódi énemet,mint egy könnyen elfogadható szerepet játszva egy élethazugságban.
2021. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, de nem páran, hanem Mo.-t figyelembe véve rengetegen.
2021. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van. Nem kell vele foglalkozni. Éld az életed.
2021. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy azért sok jófej ember van. Aki meg utál, azzal ne foglalkozz.
2021. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!