Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Letöröltem a Fb ismerőseim...

Letöröltem a Fb ismerőseim 70%-át akikkel nem is beszélek csak egyszer láttam őket. Olyan felszabadító érzés volt. Ti is csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Minek legyenek?

Olyan frusztráló nyomasztó volt és nem is voltam rájuk már kíváncsi.

Semmi értelmét nem láttam. Majd ha jönnek új emberek akkor azzal bővül.


2021. jan. 3. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért is szoktam törölni ismerősöket mert nem akarom, hogy nézzék mit teszek ki. Akivel rosszban vagyok az mit nézze, hogy milyen képet tettem ki?


Munkában pl régebben azt beszélték, hogy mit tett ki xy.

Aztán nevettek rajta. Gyanítom ezeknek az embereknek azért van több 100 ismerősük, hogy nézzék ki hol volt stb.

2021. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi, Kérdező: többször megtettem ezt már én is:), most csak a munkatársakkal.

Nem követek senkit sem, rendkívül ritkán teszek fel valamit is, csak rokonnal tartom a kapcsolatot, akkor minek? Messengeren elérhet, aki akar.

Jó érzés.

2021. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is szoktam, ilyet csinálni, sokszor. Voltak olyanok akikről fogalmam sem volt, hogy kik és messengeren sem beszéltünk. Őket kérdés nélkül töröltem. Volt amikor 100 ismerőst töröltem ki, akkor büszke voltam magamra. Sajnos még így is sokan vannak. Szép lassan én is törölni fogok szinte mindenkit.

18/L

2021. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!