Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jelenti a stabilitást,...

Mi jelenti a stabilitást, biztonságot az életedben ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 15:47
 1/9 anonim válasza:
83%

Van elegendő megtakarításom, ha kell, pár évig is meglennék munka nélkül a jelenlegi életszívonal mellett.


Másrészt a szűk családom még megvan, és bízom is bennük.

2021. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A pénzügyi megtakarításom és a legközelebbi barátaim. Ennél több nem is kell, nem vagyok az a fajta ember akinek a stabilitás és a biztonság értéknek számítana, épp ellenkezőleg.
2021. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A család.
2021. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek más.

Az én esetem leeht, hogy nem a legoptimálisabb, de nekem az álmaim. Azért vagyok képes elviselni bizonyos dolgokat, mert tudom, hogy egyszer majd jobb lesz. Nekem ez ad stabilitást...

Persze ez nem mindenkinél mûködne. Én tudom, hogy képes leszek tenni az álmaimért, de sajnos sokan nem képesek.

2021. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egészség ha az van akkor mindig újra lehet kezdeni bár honnan bár milyen mélyről . 2-szer váltam már el .
2021. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hétköznapok. Edzések kedd-csütörtök-szombat, és az ismétlődő tévéműsorok, ismétlődő ételek bizonyos napokon. Most ezt így átolvasva felmerült bennem, hogy ez egy kicsit autizmusra utalhat.
2021. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Én magam. Ilyen fontos dolgot, mint stabilitás, biztonság, nem bíznék másra. Megvan a kellő önbizalmam, volt időm megtanulni, hogy magamra mindig számíthatok. Ha baj van, a családban amúgy is mindenki rám tekint, én vagyok a problémamegoldó.
2021. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van állásom, és van lakhelyem.
2021. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A párom és a vele töltött idő.
2021. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!