Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elete lehet egy szuperm...

Milyen elete lehet egy szupermodell kulseju, aspergeres nonek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Irigylésre méltó. :)
2021. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet jó. Mivel az aspergeresek nem értik a világot, hogy ki mit miért tesz. És a világ sem érti őket, ez még mindig egy nagyon megfoghatatlan betegség, a tévhit is nagyon sok róla a társadalomban.

Valószínűleg a pasik csak kihasználják a jó külseje miatt, de egyik sem marad meg mellette. A pasik az egészséges nőket sem értik, egy aspit végképp nem. Numerának jó, de hosszútávra nem vállalják be, mert nagyon komplex és nem szeretnek küzdeni, nem szeretik a problémás nőket.

Szóval szerintem egy ilyen nőnek magányos élete van.

A barátokat nézve is elég magányosak szoktak lenni az aspergeres és az autista emberek, mert kevés kitartó és türelmes ember van.

2021. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
A szupermodell kinézet napi több óra sminkbe és testedzésbe kerül, anélkül a sztárok is átlagosaknak néznek ki. Az így megcsinált szupermodell külső azt a célt szolgálja, hogy nézettséget szerezzen a médiában, ami az aspiknak a legnagyobb rém, mert nem szeretik a sokadalmat. Szóval szupermodell aspergeres nincs. Aki aspergeres, nem alakítja a testét szupermodell kinézetűvé, mert rühelli a szupermodell külsővel elérhető dolgokat.
2021. jan. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A "szupermodell" tulajdonságtól tekintsünk el.


Általánosságban akkor lehet boldog egy autista/aspergeres ember, ha nagyon benne van a spektrumban (tehát kb tényleg semmit nem fog fel a világból és ápolásra szorul), különben egyáltalán nem.


Vagyok annyira autista, hogy ne tudjak működő emberi kapcsolatokat kiépíteni, de vagyok annyira "normális", hogy lássam, mennyire nem az én magányom az általános, és ettől rendkívül szomorú vagyok.


F

2021. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több lesz körülötte az èrdeklődő fèrfi...


De igazából az is kèrdès, hogy ő miért akar szupermodell külsőt? Saját maga miatt , vagy csak a normàknak akar megfelelni, esetleg perfekciomizmusa miatt saját magàval szemben?

2021. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!