Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a modellekről?

Mi a véleményetek a modellekről?

Figyelt kérdés
Nagyon sok sztereotípia van modellekről, de én modellként mindet meg tudnám cáfolni. Ti mit gondoltok a modellekről?

2017. jún. 28. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan mondom semmit.


Miért az olyan menő?


Nézem ezeket a szépségversenyeket itthon, most alap kritérium: karcsú testalkat. A többi mindegy.


Ennyi.

2017. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi véleményem nincs. Az is egy szakma. Ritka esetekben néha csak lesek, hogy egy gebe modell mitől szép, de ennyi. Egy biztos. A legtöbb modell smink nélkül semmivel sem szebb mint egy hétköznapi fiatal nő aki nem modell.
2017. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekelnek. Ismerek három lányt, akik modellkednek. Mindhárom olyan, hogy még bottal sem piszkálnám. Orra az egekben, közben felmutatni meg semmit sem tud. De ezzel nem azt mondom, hogy az összes ilyen. Nekem csak pont szerencsém volt ilyenekkel találkozni. Az meg már megint egy másik dolog, hogy szépnek tartják magukat, pedig szerintem teljesen átlagosak. Egy kiló smink alatt bárki lehet gyönyörű, szóval annyira nem ájulok el a látványuktól.
2017. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Túlságosan soványak. Nagyra vannak a modellkedésükkel, pedig az is csak egy szakma. A smink miatt egyformának tűnnek a képernyőn.
2017. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen átlagosak mind külsőre mind belsőre.


Csak van egy gazdag fater aki befizeti őket versenyekre, meg fotózásra.


Akik lányok ülnek a buszon ugyanolyanok külsőre csak nem foglalkoznak ennyi ökörséggel.

2017. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Már hogy a valódi modellekről ugye? Szóval nem a felkapottabb celebekről akik ezt vallják magukról mikor a szakmájukról kérdezik őket. :D Van egy modell ismerősöm, tini korában nagyon zavarta, hogy túl vékony és magasabb mint az átlag. Róla nincs nagyon véleményem, mint ember mindig kedves volt és nem láttam beképzeltnek sem. Úgy általánosságban meg azt gondolom, hogy talán egy kicsit túl van értékelve a szerepük a végeredményben. Ezt úgy értem, hogy kell hogy legyen egy fizikai adottságuk az egészhez, de ezen kívül inkább csak pontosan és sokat kell melózniuk, tehát kevésbé szempont a tehetség. A végeredmény szempontjából ők is csak kiegészítők, mint a sminkes, a tervező, a fények, a kamerabeállítás. Leegyszerűsítve azt mondanám, hogy egy nem modellből is ki tudnának hozni ennyit, csak sokkal hosszabb munkaórákat venne igénybe.
2017. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Rex Anorex
2017. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kemény szakma szerintem, - ami a felszínen látszik, az csak máz. Stresszes lehet kapkodva öltözni - még akkor is, ha vannak profi öltöztetők, asszisztensek. Állandóan a kilókkal harcolnak úgy, hogy nem ők agyalják ki a "normákat", - pusztán "csak" megfelelni szeretnének azeknek a gyakran lehetetlennek tűnő elvárásoknak. Folyamatosan ki vannak szolgáltatva a szponzoroknak, reklámcégeknek, - mert ha nem úgy teszik a dolgukat, ahogyan meghatározzák számukra, akkor 600000 modell áll sorba a kifutó végén - "repülőváltásra készen". Szerintem egymással is kíméletlenek - annak érdekében, hogy minél tovább tudjanak a lehető legelismertebb pozicióban maradni. Nekem nem szimpatikus az, ahogy egy - öntöttvas bakancsban - 27 kilós nő rázza a csípőjét a kifutón, majd szétesik szegénykém. Bizonyos vagyok abban, hogy jelentős hányaduk nem riad vissza igen intim megoldásoktól sem annak reményében, hogy sikeres maradhasson. Én ezt gondolom a modellekről.
2017. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. jún. 29. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!