Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy valakire azt mondják,...

Hogy valakire azt mondják, hogy nem normális, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Bolond? Szociopata? Különc?
2021. jan. 4. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kontextustól függ. Lehet bolond és különc is, stb.
2021. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Hülye, idióta, bolond, barom, különc, szociopata. Kb. ebben a sorrendben.
2021. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rám azért mondták, mert mindenkinek elhittem mindent és még a gatyámat is odaadtam, ha valakit megsajnáltam.

Aztán megtanultam a saját káromon, hogy képes legyek szelektálni és ma már normális vagyok.

2021. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kilóg a normából. Nem normális = nem a norma szerinti.


Bár a legtöbb esetben így minősítő jelzőként a kognitív funkcióit szokták kérdőre vonni az embernek.

2021. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen csak negatív értelemben lehet értelmezni. Ajánlom a #4 válaszát elolvasni.


Én pl. vettem egy jó, masszív fémasztalt barkácsolásra, satuhoz, viszonylag sokat is utaztam érte (lusta voltam magamnak építeni). Pont nem fért be az autóba, ezért kértem az eladótól egy flexet, feldaraboltam, otthon meg összehegesztettem. :D


Az egész család azt mondta rám, hogy nem voltam normális. Ami igaz, mert az átlag, "normális" ember elképzelhető, hogy csalódottan hazakullogott volna, "jaj ez se sikerült" kijelentéssel, 15 liter benzinnel szegényebben a célja elérése nélkül zárta volna a napot.

2021. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!