Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontoztok le tök normáli...

Miért pontoztok le tök normális válaszokat?

Figyelt kérdés
Nyilván a kérdésem azokhoz szól, akik végigmennek minden válasszon és lepontozzák vagy normális választ lepontoz valaki, mert fáj neki, hogy nem úgy keres vagy mert rohadjon meg minden bölcsész, HRes, stb. ezért lepontozzák minden választ, ami ehhe, kapcsolódik. Nem azért kérdezem, mert a szívemre venném ezt. Tudom, hogy nagy itt a gyakori állatkertje, inkább az érdekel miért.

#pontozás #Kiegyensúlyozottan emberek #Mivel adod ki a frusztrációd #Anger management issues
2021. jan. 5. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert a válasz stílusa, fogalmazása alapján, unszinpatikussá válik a válaszoló. Még akkor is ha igaza van esetleg.
2021. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi eszük van. Ezen a szinten vannak. Nem lesz károsodása az embernek attól,hogy lepontozzák,de nem azért lett kitalálva ez a rendszer,hogy a jó válaszokat lepontozzák,egyszerűen olyan,mintha egy gyerek homokvárat eltaposnád,lehet,hogy a gyerek attól még nem fog meghalni,de könyörgöm, minek,mi értelme van?
2021. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nincs értelme a lepontozásnak ha normális választ adsz,de ez van.Van akinek ez a mániája :)
2021. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, én is gyakran elgondolkodom ilyeneken, aztán rájövök, hogy ez az oldal már rég nem a segítség, tanácsadás céljából van. Fusztrált emberek gyülekezete.
2021. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Mondassz valamit 4-es :D Én is látom a válaszokból néha,hogy vannak azért problémák.Normálisan is válaszolnak,de egyre kevesebben.Sok a hülye kérdés is azért valljuk be.Olyanokra nem is szoktam semmit se írni
2021. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Én nem pontozok le tök normális válaszokat.

Más nevében nem tudok nyilatkozni.

Van itt egy 50% és egy 55%-os, azok nyilván elmebetegek, mert szaladnak végig a fórumokon és MINDENKIT lepontoznak, aki igent mond valamire azt is és aki nemet azt is.

Mivel egyértelmű, hogy ez nála valamilyen mentális gond és így szerez magának kielégülést, soha nem fogjuk tudni megérteni.

Az elmebetegség már csak ilyen!

2021. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, meg aki le szokott pontozni:


És abban mi a jó, hogy valaki az összes válaszra nyom egy piros kezet? Mert erre is sok példát látni.


Vagy olyan kérdésem van, hogy azért szoktatok-e valakit lepontozni, mert túl jó az értékelése, vagy titeket zavar, hogy saját bevallása szerint jobb fizut kap a válaszoló, mint ti? Csak pl több kérdésnél le lett pontozva, hogy br. 600 000 körül van a bérem, ami egy diplomás pozícióban, 10 év munkatapasztalattal annyira nem erős fizetés, mégis jól lepontozták már többen is. Amúgy max pontszámos az értékelésem, szóval látszik, hogy nem vagyok troll meg sült bolond, normális válaszokat adok normális hangnemben és mégis... Csak nem értem kinek mi fáj a válaszaimban néha, mivel pukkasztok polgárt másoknál.

2021. jan. 5. 20:02
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2021. jan. 5. 20:02
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Én azért, mert csak én tudom mindenre a tutit, más folyton baromságokat ír.
2021. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Nálam néha véletlen. Mivel az esetek többségében mobilról használom az oldalt, és a lepontozó gomb kb. abban a vonalban van, ahol az ujjammal tapintom a kijelzőt görgetés közben, ezért megesett már, hogy véletlenül rányomtam arra a gombra. Ilyenkor nagyon sajnálom, hogy nem lehet visszavonni a válasz értékelését.
2021. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!