Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontoztok le tök normáli...

Miért pontoztok le tök normális válaszokat?

Figyelt kérdés
Nyilván a kérdésem azokhoz szól, akik végigmennek minden válasszon és lepontozzák vagy normális választ lepontoz valaki, mert fáj neki, hogy nem úgy keres vagy mert rohadjon meg minden bölcsész, HRes, stb. ezért lepontozzák minden választ, ami ehhe, kapcsolódik. Nem azért kérdezem, mert a szívemre venném ezt. Tudom, hogy nagy itt a gyakori állatkertje, inkább az érdekel miért.

#pontozás #Kiegyensúlyozottan emberek #Mivel adod ki a frusztrációd #Anger management issues
2021. jan. 5. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Engem azért pontoztak le, mert azt írtam, hogy a szinkrontolmácsolás könnyebb, mint a követő.

Könnyebb volt lepontozni, mint kipróbálni. A lepontozáshoz nem kell sem nyelvtudás, sem tolmácsolási gyakorlat.

Egyébként tolmácsoltam már idegen nyelvről idegen nyelvre is, van benne gyakorlatom, természetesen személyfüggő melyik a könnyebb, de a lepontozást akkor sem értettem. Ne vigasztaljatok! Nem megyek ezért a Dunának.

A kérdésre visszatérve, aki minden választ lepontoz, annak relatíve javul az átlagértéke.

2021. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11 - Igen, ez a jelenség engem is nagyon zavar, hogy egy hozzá nem értő nem ért egyet veled, lepontoz 3 accountról és utána mindenki azt hiszi, hogy te vagy a hülye és ugyanúgy ponthoz már le reflexből a sok birka, közben minden szakmabeli tudja, hogy a másik ír amúgy hülyeségeken. :D
2021. jan. 23. 13:00
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert mellesleg itt az emberek érzelmeivel vitatkozol,amik ellen nem tudsz nyerni. Ha egy gyilkosról van szó,akkor is megvédi azzal,hogy gyerekkorában megmentett egy megsebesült macskát,és az a macska majdnem megfagyott...Racionálisnak igyekszik lenni,mert valahogy nyerni kell,és hogy máshogyan,de esélyed nincs. Primitív.
2021. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!