Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy én mindenki...

Miért van az, hogy én mindenkinek próbálok normális, hasznos válaszokat adni, de ha egyszer én írom le a sérelmemet, és kérek tanácsot, akkor hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Régóta szoktam itt, a Gyakori kérdéseken válaszolgatni, igyekszem nem kioktató, normális, segítőkész válaszokat adni, akkor is, ha valamivel nem értek egyet. Most nekem van egy problémám, értelmesen leírtam, mi a helyzet, és csak gunyoros, kötekedő hozzászólásokat kapok.
2017. ápr. 6. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Mivel neked sincs kiírva a neved, nem tudják, hogy te is egy jó szándékú, kedves válaszoló vagy.

Elég sok a troll, az elvont gondolkodású és a tapasztalatlan, én már megszoktam. Engedd el.

2017. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak azt nem értem, ha valaki nem akar segíteni, akkor minek ír az adott kérdéshez? Olyan sok itt a lelkileg szegény ember, akit csak az tesz boldoggá, hogy odamehet egy kérdéshez bunkózni...
2017. ápr. 6. 23:41
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak itt. Tudok, ez nem nyugtat meg, de ezzel a jelenséggel még egy híres egyetemen is találkozhatsz. :(
2017. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
*tudom
2017. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ha látszódna a nevem, akkor is lennének kötekedő alakok, mert akármilyen rendes próbálsz lenni, mindig lesz valaki, akinek nem fog tetszeni...
2017. ápr. 7. 00:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezem, melyik volt a kérdésed, amire nem kaptál hasznos választ?

Csak mert én is tettem már fel kérdést többször is itt, volt, amikor nem lettem kisegítve, de azért zömével normális válaszokat kaptam.

Lehet, hogy a kategóriával van a baj, van, ahová kb. csak hülyék járnak. A Szexualitás részre pl. már csak olvasni és röhögni járok. Szerintem ennyi perverz a világon nincs.

2017. ápr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

Ha kinn van a neved akkor meg célirányosan jönnek a trollok.

Ha nem veszed fel, akkor megunják azt keresnek mást.


Amúgy ha válaszolgatsz, azt is láthatod, hogy adott kategóriába, nemcsak hasznos válaszok születnek. Valakinek a gyk a kiscsoportos foglalkozása az unalom és önön elmebaja ellen.


Fel a fejjel!

2017. ápr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

én itt kaptam segítséget anno és én is próbálok segíteni minél több embernek

(persze sokszor csak okoskodásnak, meg egyeseknek "erőltetett hülyeségnek" tűnik)

amikor nekem volt/van bajom általában találok embert akivel megtudom beszélni...


ha a kérdést szét trollkodják, akkor próbálj meg privátban beszélgetni azzal aki normális választ írt...

am belinkeled a kérdést? akár privátban


24F

2017. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem néha az az érzésem, hogy a világ összes nőgyűlölő, rasszista nyomija itt koncentrálódik. :D

Az előző válaszolókkal egyetértek, a két "neves" válaszoló is mindig normális válaszokat ad.

A szomorú inkább az még, hogy egyértelműen kamu kérdésekre gyűlnek a válaszolók, míg a normális, de átlagos kérdésekre alig érkezik válasz.

2017. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7

"Valakinek a gyk a kiscsoportos foglalkozása az unalom és önön elmebaja ellen."


Bingó!!! Én ezért járok ide. :)

2017. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!