Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A önfeledt csámcsogás hangos...

A önfeledt csámcsogás hangos evés az önbizalom, vagy a bunkó-tirpákság jele?

Figyelt kérdés

Tehát önbizalom, mert ő így eszik kész ha szólnának neki sem érdekelné. Kit érdekel mit gondol a másik.

Vagy

Ez volt neki a szociális minta, ezt látta ez a természetes.

Vagy

Bunkóság és visszataszító

?


Nyitott szájjal köröz a nyelve mint a tehénnek, plaaty plaaty állkapcsa is mintha kérődzne.

A másik az pedig a ropogtatás, hogy úgy ropogtat vki vmit pl gabonapelyhet a foga alatt mint a ló az abrakot, bezeng a ház.


Tegnap néztem a belevalóvilágot, és a vv fru elég csúnyán ette a pizzát, ez is az oka a kérdés indíttatásának.


2021. jan. 5. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki nem tud kultúráltan enni sem az egy írtó nagy paraszt tirpák.Én nem szoktam csámcsogni,főleg úgy nem hogy esetleg más is hallja.Nagyon gáz dolog
2021. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tele vagyok önbizalommal, de a prosztóságnak ehhez semmi köze.

Ezen elv mentén oda sz*rsz, ahova akarsz, ott fekszel le aludni, ahol akarsz, stb.? Az etikett és a normák figyelmen kívül hagyása teljesen független az önbizalomtól.

Legalábbis nem hiszem, hogy például az üzleti vacsorára öltönyben érkező, kulturált milliárdosok önbizalomhiánnyal küzdenének.

2021. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neveletlen, bunkóaz ilyen ember.
2021. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar a nyitott szájjal evés zaja. Ha csak látványra más, az nem érdekel, max nem nézek oda. Persze ha valaki náthás vagy ilyesmi, akkor elviselem, de alapvetően inkább olyan emberekkel barátkozom, akik számomra nem zavaró zajjal esznek.
2021. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"vv fru elég csúnyán ette a pizzát"


XD

2021. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


13:50-től 15:00 percig megtekinthető az ominózus esemény

itt talán még a rop rop nem is zavaró csak az a plety plety nyitott szájjal

2021. jan. 5. 17:24
 7/10 A kérdező kommentje:
ja 13:10-től bocsi
2021. jan. 5. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki nyitott szájjal zabál az neveletlen, bunkó, tirpàk. Vagy csak tehénnek képzeli magát és meg akar tanulni úgy enni mint azok.
2021. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bunkóság jele.
2021. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a bunkóságé.

Életemben nem találkoztam még kicsit is intelligens emberrel, aki megengedte volna magának, hogy úgy habzsoljon, mint egy disznó. Pláne más emberek előtt.

2021. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!