Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A koronavírus járvány kezdete...

A koronavírus járvány kezdete óta sok mindenki adósodott el?

Figyelt kérdés
Hitel ismerőstől, báráttól, családtagtól, uzsorástól, bűnözőtől, stb? Gyakori jelenség ez manapság? Adósságcsapda?

2021. jan. 5. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokan inkább visszafogták a költekezést.
2021. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem szektor függő. Nekünk senki a környezetünkben (család, barátok, ismerősök) nem járt rosszabbul, mint máskor. Sőt kevesebbet költ mindenki szórakozásra, mert nincs mire... Ezzel szemben aki pl turizmus vagy vendéglátó szektorban dolgozott, az gondolom, hogy nem jött jól ki belőle. De szerintem is csak lentebb adtak és nem adósodtak el.
2021. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Miss Endzsi ***** válasza:
48%
Fél millió hitelt vettem fel diákhitellel, így fel tudok újítani, mivel kamatmentes nekem megérte, jövőre kell elkezdenem törleszteni, szerencsére más megszorulásunk nincs, ami igényelné ezt.
2021. jan. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!