Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják ezt cigányok?

Miért mondják ezt cigányok?

Figyelt kérdés
Miért mondják a romák,hogy náluk a nők szűzen mennek férjhez és akivel elvesztik,az lesz az utolsó is az életükben?De akkor miért van az,hogy az abortuszra várok 80%-a roma?Ami még nem is lenne elítélendő,hiszen mint tudjuk,sajnos fogamzásgátlás mellett is létrejöhet terhesség...na de 12-13 évesen???Meg az sem tudják,hogy ki csinálta fel őket...meg b~sznak rokonokkal,mindenkivel össze-vissza...azt sem tudják kivel...Én személy szerint nem találkoztam olyan romával,akinek csak egy férfi lett volna az életében...akkor miért mondják ezt?(kérdés nem rasszizmus,csak érdekel)

2021. jan. 5. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Hat szerintem az van hogy vannak a jomodu romak es trehanyak...

es a jo moduaknal igy megy a tobbi meg azt ismerjuk....

2021. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem mondanak ilyet :D
2021. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Mert más az elvárás és más a gyakorlat. De amúgy az, hogy sok az abortusz a romáknál, nem zárja ki, hogy az illetők monogámok legyenek.

amúgy nem tudom, honnan veszed az adataidat, de nagy marhaságnak tűnik.

2021. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Van ilyen egyébként, ahogy magyarban is, sőt szerintem minden népnél. De ezek a tulajdonságok nem minden romákra jellemzőek. Vannak jobbak, rosszabbak mint minden népnél.
2021. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Az hogy függ össze, hogy a cigánylányok egy férfival vannak életükben, és hogy az abortuszra várók 80%-a cigány? Ez egy össze-vissza kérdés
2021. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Azért azt tegyük hozzá, a legtöbb roma csajt bepározzák fiatalon és 2-3 pulyával már nem lesznek annyira kelendőek.


Másrészt náluk kiemelkedően magas a "szerelemféltésből" elkövetett gyilkosságok száma, szóval ha félre kefél, akkor ott valaki meghal.

2021. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

van 1 csomó törzsük.

akikről te beszélsz azokat én hívom,hogy szoknyások.

ott a serdülőtől idősebb lányok nem tesizhetnek,nem sportolhatnak,nem tanulhatnak tovább a 8. után.

és nem maradhatnak kettesben férfival,fiúval.

folyamatosan őrzik kísérik őket,családtagok.

szoknyát kell hordaniuk 10-12 éves koruktól,nadrágot nem vehetnek fel.

2021. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a bőrszínük és a szokásaik "különböznek" hanem a szexualitáshoz való viszonyuk is.
2021. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam erről. Vannak akik tartják a szokást, és persze vannak akik nem. Egyébként nemcsak romáknál van így.
2021. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

"Az abortuszra várók 80%-a roma". Akkor miért gyakoribb nálunk a 7-10 gyerek, mint a fehérembereknél?


16 éves koruktól elkezdik, 30 évesen meg már nagymamák. És még akkor is szülnek. Nem tudom honnan szedted a statisztikát, de szerintem a fele sem igaz.

2021. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!