Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már valakivel ilyesmi?

Történt már valakivel ilyesmi?

Figyelt kérdés

Teszem azt egy hölgy megkeres egy szakembert, hogy a lakását mennyiért újítaná fel.

Vagy mit tudna tenni.

Az a szaki pedig elkezdi szexszuálisan zaklatni? Tudatában annak, hogy családos hölgy.



2021. jan. 6. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Na, azt próbálná meg! Volt rá eset, hogy jelezte, de nem volt ideje kifejteni, továbblépni, mert lerövidítettem a beszélgetést.
2021. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfiakat nem érdekli, hogy családos, nem feleséget akar, csak egy trófeát.
2021. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Biztos sok nővel megtörténik. Orrba kell bszni a szakit egy serpenyővel, aztán kirúgdosni a lakásból. De rendőrségi feljelentést is lehet tenni. Vagy szólni a férjnek, hogy agyalja meg kicsit a mestert.
2021. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok harcias és cirkuszolós, ezért rövidre zárnám a témát, elköszönnék és többé nem lennénk üzleti kapcsolatban.
2021. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hasonló esetről hallottam. Autósiskolában az oktató vezetési gyakorlat közben elkezdte simogatni egy hölgy combjait. A nő a férfi tudtára adta, hogy ezt nem szeretné, a férfi még néhány alkalommal próbálkozott, de utóbb feladta.
2021. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.Sok a perverz idióta.Nem veszekednék én sem,rövidre zárnám a dolgot azzal,hogy többet nem lennék vele semmilyen kapcsolatban.Lehet találni normális szakembert is,bár nem könnyű,de nem lehetetlen.
2021. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Na én ezért vagyok olyan szaki, hogy várom a nő kezdeményezzen. Van szerencsém
2021. jan. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!