Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Történt már ilyesmi valakivel?

Történt már ilyesmi valakivel?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy pánikbeteg és hipochonder vagyok (szedek rá gyógyszert és járok pszichiáterhez), kérlek vegyétek komolyan a kérdést.

Volt már veletek olyan, hogy történt valami, vagy csináltatok valamit, aztán belekezdtetek valami másba, és mintha meg is feledkeztetek volna arról, ami korábban történt, Aztán valaki/valami eszetekbe juttatta az előbbit, és elgondolkoztatok, hogy "micsoda, ez tényleg megtörtént"? De közben tudtátok, hogy igen.

Próbálok egy példát írni. Rendeltünk pizzát a párommal, ettünk belőle, kivittem a maradékot a konyhába, aztán visszamentem a szobába és elkezdtünk filmet nézni. Egy kis idő után kimentem italért a konyhába és ránéztem a pizzás dobozra, és egy pillanatra elcsodálkoztam, hogy "jé, ez mit keres itt?", de utána azonnal eszembe jutott, hogy persze, rendeltük, stb.

Nagyon megijedtem. Korábban is előfordult már ilyesmi, pl. elkezdtünk nézni egy filmet este, de késő volt és nem fejeztük be, és reggel addig eszembe se jutott, hogy néztük tegnap, amíg a barátom szóba nem hozta. De utána tudtam, hogy miről van szó, emlékeztem a sztorira, stb.

Mi lehet ez? :/

Bocsánat a zavarosságért, csak pánikolok.

23/L



2020. febr. 24. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Amikor nagyon depressziós voltam. 3 kontaktlencsém tűnt el úgy, hogy este elvileg a tokjába tettem, és reggelre nem volt benne. Valószínűleg mellé tettem. Elhagytam dolgokat, és fogalmam sem volt, hogy hol. Súlyos depresszióm volt, nem tudtam koncentrálni.
2020. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul ilyen, mióta szorongok, pánikolok azóta sokszor zavarodottnak, ködösnek érzem az agyam, illetve van olyan, hogy furának érzem a világot, mintha nem a valóságban lennék. Ilyen feledékenység is előfordult, meg szétszórtság. sajnos ez a szorongás velejárója, hogy beszűkül a tudatállapot.
2020. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül ezzel. Egy kicsit megnyugodtam, köszönöm.
2020. febr. 25. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:

:( en is mindent elfelejtek!!!!

Mitol jott ki nektek?

2020. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!