Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal 3 éve vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 3 éve vagyok együtt. Ő már kiélte magát, sok barátnője volt, én viszont nem, senki mást nem ismertem meg. Valakivel ilyesmi történt már? Többi lent.

Figyelt kérdés
Barátom 21,én 18.15 évesen kezdem vele járni.Ő az első igazi szerelmem.2 éve megismertem egy fiút,akivel egy buliban csókolóztam,mert akkor épp nem volt fényes a helyet a barátommal. Azóta is néha-néha rámír a fiú,buliban beszéltünk,azután minden nap felhívott. Ez 5 napja tart. Tegnap elhívott moziba. Elmentem vele. Nekem nagyon tetszik.Nagyon kedves. Tudja,hogy van barátom,így csak ismerkedtünk,barátkoztunk. A barátom tele van lány barátokkal,sok csaja volt már. És én is szeretnék másokat is megismerni,de nehéz lenne szakítani...Nem tudom mit tegyek.
2017. jún. 20. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy 18 éves srác aztán marhára kiélhette magát (ugye ennyi volt, amikor megismerkedtetek) vagy talán melletted történt ez a kiélés? Túl fiatalok vagytok még mind a ketten. 2 lehetőség van:

1. Mindketten félrelépegettek, de együtt maradtok.

2. Továbbléptek, és új tapasztalatokat szereztek.

2017. jún. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tamerav tena hova fajult ez a világ gyerekek. 18 éves kiélte magát? 😂😂😂😂 De vicces vagy bekented magad nevetgéllel? Hogy tegyenek téged a kriptonikus temetőbe te gyász.
2017. jún. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon nagyon szomorú, hogy mostanság sokan eldobnának egy jó kapcsolatot azért, mert "ki akarják élni" magukat. Elárulok valamit. A fax az fax. Viszont nem mindegy, hogy a tulajdonosa szeret vagy csak eltölti veled a szabadidejét. A barátod neked nem az "igazi szerelmed", mert akkor nem gondolkodnál ilyeneken.
2017. jún. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te is lehetsz a 'bio-szerelem' híve.

(csinálod fűvel-fával.)

Persze, érzelmek nélkül, csak 'kiélni-akarás' alapon.

Ha van elég eszed, meg is tudsz belőle élni, akkor összekötöd a 'kiélést' a 'megélés'-sel.

2017. jún. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!