Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehezen viselem a Koronavírus...

Nehezen viselem a Koronavírus miatti bezártságot. Ti is?

Figyelt kérdés
Semmi nincs nyitva, szinte sehova sem lehet menni. Eléggé nyomasztó
2021. jan. 6. 23:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

Nyilván más, de milyen jó volt, amikor Szenteste leadták a Diótörő balettet például, én élőben is láttam korábban.

Viszont a túrázáshoz nem vagy bezárva, hacsak nem vagy valamiért karanténban, szóval amikor nem dolgozol, kinézel egy jó helyet, és elmész. Remek instant körök vannak, Szénás, Mókus... stb.

De saját útvonalat is tervezhetsz. A GeoGo csatlakozott az Ötpróbához, ott is vannak jó útvonalak.

Én nem érzem bezárva magam, függetlenül attól, hogy kutyasétáltatáshoz is maszkot veszek fel.

2021. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
Én is nagyon nehezen viselem a bezártságot. Se kondi, (tudom edzeni otthon is lehet,edzek is de az nem ugyanaz) se suli (az online meg egy rakat szar, plusz rengeteget romlott a szemem tőle). Jó lenne már visszahozni az rendes életet. Ez nem megy pestis vagy egy kolera. Ha nem lenne média senki nem tudna róla. Nagyon túl van fújva a vírus.
2021. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%
Vannak kondiparkok, ki lehet menni futni, terepen is, sík futókörön is, aszfalton is, lehet saját testsúlyos edzéseket végezni az utcán is, lehet kerékpározni, görkorizni, gördeszkázni, rollerezni, lehet túrázni... Még jobb is a szabadban edzeni, mint egy zárt teremben, nem áll meg az izzadtságszag a zárt térben.
2021. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Igen szarni is lehet étkezőasztalon, még a kilátás is jobb mint egy szűkös wécében. Nem áll meg a szag sem, meg nem fertőz meg a koronavírus. Élelmiszerboltokat is zárjuk be, ott a természet ki lehet menni vadászni vagy legelni, kinézel egy jó helyet és elmész. Na ilyen hülyeség.
2021. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
Csak az érzi magát bezárva, aki nem tudja feltalálni magát.
2021. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezen viselem, mivel alapvetően is társaságkedvelő, szociális ember vagyok. Hiányoznak a közösségi élmények. Nem jó hosszú távon otthon, a 4 fal között gubbasztani. :/ Remélem, hogy hamarosan minden visszatér a normál kerékvágásba.
2021. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Kedves 11es, köszönöm az ötleteket.


Kitartás, pár hónapig még bírjuk aztán ha még mindig korlátoznak akk lázadjunk. Kihívom dopemant meg lakatos brendont a térre és tombolni fog a harag :D

2021. jan. 7. 17:35
 18/23 anonim ***** válasza:

13#

Igen amiket felsoroltál annak a felét csinálom is, mert jók. De azokkal nehezen lehet izmot építeni, nekem meg az izomépítés célom. Abban vagyok már egy ideje. Itthon sokkal nehezebb csinálni, mert nincs elég eszköz. Nem mondom, hogy lehetetlen, csak nehezebb.


Az meg egy sztereotípia, hogy a kondiba izzadságszag van. Ezt csak azok mondják, akik sose járt még kondiba. Legtöbb teremben nyitva egy ajtó, meg komoly szellőző rendszere is van. Persze van olyan ahol lehet van szag, de a legtöbbre nem jellemző. Meg van egy nagyon jó hangulata azoknak az edzéseknek.

12es voltam

2021. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Igen, kezdek én is bekattanni már...
2021. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
25%
18-as, szerintem ezzel pár edző ismerősöm vitatkozna, hogy csak teremben lehet izmot építeni. :-)
2021. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!