Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek ezzel a tudattal...

Mit kezdjek ezzel a tudattal ,hogy el is áshatom az embereket??

Figyelt kérdés
régebben csomó dologgal foglakoztam volt egy könyv amit írtam és kinyomtattam és elástam a könyvet és mint ha pokolba lettem volna szo szerint szenvedtem megmagyarázhataltan dolgok történtek velem mint ha emberekt helyet fagyökekereket láttam volna és ahogy hozzám megnyilvánultak stb nyugodtan akár embereket is eláshatnák tudom mi fog történni velük és amíg a könyv el volt ásva addig szenvedtem amint kiástam mint ha az orrom kidugult volna ! Komolyan ezzel mit lehetne kezdeni??
2021. jan. 7. 08:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
98%
Pszichológus vagy pszichiáter. Komolyan. Mihamarabb.
2021. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
75%
Túl sok sci-fit és Harry Pottert néztél.
2021. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
nem ez nem igaz én tényleg átmentem ezen
2021. jan. 7. 09:17
 4/53 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem rosszból írom, teljesen komolyan gondolom: sokszor az ilyen dolgokat "átélő" emberek kezdenek ámokfutásba úgy, hogy vagy nincs fogalmuk róla, vagy épp azt hiszik, jó dolgot csinálnak.


Elhiszem, hogy átélted, de az nem a valóság volt, hanem az agyad ferdítette a dolgokat. Mihamarabb fordulj szakemberhez, mielőtt romlik az állapotod.

2021. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
de egszerűen én ezeket a dolgokat nem halucináltam csomó rosz dolgon keresztül mentem voltam a pokolba és nem olyan mint a nagykönyben meg van írva hanem nyomor van os nyomor nincs bmv auto és extráb auto hanem minden olyan leélt egy másik dimenzió még egy luxusház is leélt helynek tűnik és az a bűz ami ott van és nem meberi arcok van hanem fagyökerek iszonyatos nagy fájdalommal ahol azt mondják jött ez a betegség stb leki megaláztotások komolyan nem viccelek és ahogy szikrázik a nap is több proviancia van és voltam nagyon sok szvérában ez nem kitaláció nyugodtan nem is kel félnem istentől ja mi lesz hisz ugyanazokat áttéltem mint a gyilkosok még teplomban is vittem jézus krisztus kersztjét és megbocsájtott tudom őrülten hangzik de így van !!
2021. jan. 7. 09:32
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ez pszichózis, amit tapasztalsz. Előző kérdéseidet is olvastam, a macskával kapcsolatosat meg az "árnyék felerősödéssel kapcsolatosat" is, ez pszichózis.

Kérj segítséget.

2021. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnám mindenki érdekében bevonulni egy sárga falú intézménybe mielőbb
2021. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
hogy hogy pszihozis??
2021. jan. 7. 09:42
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána annak: mit jelent a pszichózis. Ilyen érzésekkel, érzékcsalódásokkal, a valóság megváltozott érzékelésével, tudatzavarral, látási, hallási stb érzékcsalódásokkal jár.
2021. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
tudtam hogy orülnek gondolnak de ez nem az !!
2021. jan. 7. 09:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!