Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek ezzel a tudattal...

Mit kezdjek ezzel a tudattal ,hogy el is áshatom az embereket??

Figyelt kérdés
régebben csomó dologgal foglakoztam volt egy könyv amit írtam és kinyomtattam és elástam a könyvet és mint ha pokolba lettem volna szo szerint szenvedtem megmagyarázhataltan dolgok történtek velem mint ha emberekt helyet fagyökekereket láttam volna és ahogy hozzám megnyilvánultak stb nyugodtan akár embereket is eláshatnák tudom mi fog történni velük és amíg a könyv el volt ásva addig szenvedtem amint kiástam mint ha az orrom kidugult volna ! Komolyan ezzel mit lehetne kezdeni??
2021. jan. 7. 08:59
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
pont hogy járok pszihiáterhez és sajnops elfogadtam azt a hülye injekciót és amit utánna éreztem legnagyobb elenségemnek se lehet hogy nem kívánnám !!
2021. jan. 15. 10:26
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Mit éreztél? Kíváncsi vagyok
2021. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
mint ha agyorougtak volna mint ha ütütték volna agyon a fejemet egy tömör üveg csak szétmente agyam osorral ütöttek volna elviselhetelen rosz közérzet magatehetetlenség érzése stb
2021. jan. 15. 10:52
 34/53 anonim ***** válasza:
Kérlek fordulj ezzel az orvosodhoz, mondj el neki mindent őszintén, azt is hogy milyen érzés volt az injekció után!
2021. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
elmondtam neki és már lassan három hónapja megkaptam de csak fél adagot de még mindig éreztem ezekt rosz érzéseket most kellen menni megint de nem akarom a hülye szüleim meg azt mondják jól vagyok k=ozben nem mit csináljak teljesen elhíztam kisportolt ember voltam most meg nem érdekel egszerűen semmi sem !!
2021. jan. 23. 12:23
 36/53 A kérdező kommentje:
elviselhetelen egs érzés kitudnál ugorni a bőrödből rendes kínzás !! normális az ilyen orvos és érted ugy hogy tudtam rosszbul leszek ki is vertem othona cirkuszt nem akarok elmeni stb 29 éves leszek kik a szülők hogy beledirigálnak az életembe ez njormális se barátnőm nem volt még csak csókolozni sem csokoloztam se szexuális kapcsolatom nem volt !! meddig lehet ezt bírni??
2021. jan. 23. 12:27
 37/53 anonim ***** válasza:
Te ilyen buta fajta vagy. Latszik az írásodon
2021. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
de itt nem az íráson van a hangsúly
2021. jan. 23. 12:57
 39/53 A kérdező kommentje:
hidd el a múlt hozzátesz ahoz ,hogy rosszul és helytelenül írok mert ordítani tudnék!!!
2021. jan. 23. 13:00
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz tőlünk? Nem tudunk segíteni rajtad, nem vagyunk szakemberek. Mondtuk, hogy menj orvoshoz. Állítható mész is, de csak gyógyszeres kezelést ad? Nem tudom elhinni valamiért. Anyámat kezelték skizofréniával, őt 2 hétig ki sem engedték a kórházból az elején, nem is látogathattuk. Nekem furcsa ez az egész. Ha a családod és te is keresztbe teszel magadnak, állítólag az orvos sem segít rendesen, akkor mi ehhez kevesek vagyunk, hogy itt bármilyen érdemleges tanácsot adjunk. Fordulj pszichológushoz kérlek.
2021. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!