Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Végül a jók elnyerik méltó...

Végül a jók elnyerik méltó jutalmukat, a rosszak pedig méltó büntetésüket. Ti is hisztek ebben ?

Figyelt kérdés
Egyszer majd eljön a Végelszámolás, és akkor jaj a gonoszoknak ! Egyedül ez lelkesít az életben. Az Univerzum/Teremtő/Egyensúly/ Isten egyszer helyre teszi a dolgokat.

2021. jan. 7. 22:30
 31/100 anonim ***** válasza:
89%
te valami elborult doomsday szektás sérült vagy?
2021. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 A kérdező kommentje:

Amúgy meg így ismeretlenül nem tudom hogy szánalmasoztok le. Ha olyan jó, boldog életetek van, ellentétben velem ugye, akkor hogyhogy most velem vívtok szópárbajt és itt válaszolgattok nekem ?


Nekem nincs boldog életem, de valószínű nektek sincs, mert az az egyetlen örömötök, hogy trollkodtok a kérdésem alatt és betámadtok.

2021. jan. 7. 23:00
 33/100 anonim ***** válasza:
69%
Szeretnem azt hinni, hogy nem csak egy unatkozo troll vagy, de mindket esetben csak sajnalni tudlak ;)
2021. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 A kérdező kommentje:

30: " Szerintem pont az ellenkezője történik a túlvilágon valójában. A rossz elnyeri méltó jutalmát, a jó pedig szenvedést kap. A rosszak a mennyországba kerülnek, a jók a pokolba. "


Ha ezt te komolyan elhiszed, menj elmeorvoshoz és vizsgáltasd ki magad ! Még mindig hihetőbb az én sztorim, mint a tied.

2021. jan. 7. 23:02
 35/100 anonim ***** válasza:
77%

"de valószínű nektek sincs, mert az az egyetlen örömötök, hogy trollkodtok a kérdésem alatt és betámadtok"

az ilyen kérdések, és az ilyen kérdezők mint te, vonzzák a trollokat, úgyhogy ne csodálkozz

2021. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, ha mások szenvedését várod és reméled, akkor te nem vagy jó ember. Ezt ugye tudod?
2021. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 A kérdező kommentje:

34: Nem, én, ellentétben veletek, nem trollkodok. Én ebben hiszek, hogy egyszer kiegyenlítődnek a dolgok, mert KELL igazságnak lennie.


De őszintén kívánom, hogy ne legyen nagyobb örömötök az életben, mint hogy itt trollkodtok meg kötözködtök velem !

2021. jan. 7. 23:04
 38/100 A kérdező kommentje:
Viszont őszintén remélem, hogy beigazolódik az én elméletem és akkor nektek annyi. Nem most, nem holnap, majd egyszer....
2021. jan. 7. 23:07
 39/100 anonim ***** válasza:
70%

Nem, nem kell igazsagnak lennie, ahogy kulonosebb celja sincsen a letezesednek (amig nem talalod meg magadnak). Egyetlen szereped a fajfenntartas, bar esetedben en nem javasolnam a szalorodast, szoval ezt is lehuzhatjuk a listarol.


Kivancsi vagyok, hogy mire vagy egyaltalan alkalmas.

2021. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
50%
Most kéne megtörténnie az ilyen dolgoknak,nem csak végül.Amikor a rosszak már egy csomó jó embert is rosszá tettek,és utána azok is,meg azok is,míg végül már csak rossz emberek lesznek a földön.Azzal hogy a rosszak majd megkapják a büntetésüket később,azzal akik még most jók nem sokat érnek,mert mire odakerülnek ők is,lehet hogy ők is rosszá válnak tár.
2021. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!