Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok aludni a madaraktól,...

Nem tudok aludni a madaraktól, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kicsit elhúzódott az éjszakai videojátékozás és ilyenkor kb lehetetlen aludni. Alapból nem vagyok fáradt reggel 6-ig (éjjeli bagolyság juhú) de a madarak 3-kor rákezdenek. Panel első emelete és az ágyam az ablak mellett van, csak oda fér. Csiripelnek ezerrel, pedig jó lenne elaludni, mielőtt kinyit alattam a húsbolt 5-kor, és akkor meg a teherautók + rekeszhajigálás + proli ordibálás miatt nem fogok tudni elaludni, mert minden úgy hallatszik, mintha közvetlen ott lennék mellettük. Ötletek?

2021. jan. 8. 03:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A hajnali 3 elkerülte a figyelmemet, valóban igazad van.

Még sosem keltem ekkor, de minden bizonnyal a madarak sem.


A kérdező lehet, valami mást hall. Bár nem tudjuk, egész nap mit csinál, ha nem tud aludni éjjel.

2021. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk némelyik madár csipogott 3 felé is, de csak nyáron. Valószínű rosszat álmodtak, aztán visszafeküdtek :)
2021. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én sem szeretem, ha valaki kitalál dolgokat. De múlt héten, amikor leginkább lett volna szükségem az alvásra, hajnal fél 4kor én is a madárcsipogás miatt nem tudtam elfele aludni.


Tény, hogy nem volt belőlük sok, mint nyáron. De 1 db madár csipogott magának.


Tehát szerintem valós, hogy 1x-1x egy madár ilyen időben is énekel.


Egyébként válaszolva a kérdésedre, hagyj ki egy éjszaka alvást, majd másnap feküdj le aludni kb. Este 10-11 körül. Állíts órát reggel 7-8ra. És folytasd ugyan ezt 3-4 napig és vissza fogsz állni a normálisra.

2021. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Végül bealudtam nagynehezen valami relaxációs zenére. De tényleg csipognak nálam a madarak 3-töl télen is. Rohadt idegesítőek.
2021. jan. 8. 12:19
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor azt kepzeld el, amikor jo helyen levo lakasban ejjel nem tudtam aludni szomszedok miatt, es soha senki nem mert kiallni mellettem. The
2021. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Akkor azt képzeld el, hogy 5-kor nyit alattad egy nagy húsüzem. Hétfőtől péntekig. És 25 éve itt vannak, nem lehet őket elküldeni, mert minden bürokratikus intézmény mellettük áll lefizetés miatt.

[link]

2021. jan. 8. 14:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Bakker. És drága a hús, jókat lehet kapni? Legalább valami haszna legyen.
2021. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!