Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják, hogy a nők...

Miért mondják, hogy a nők tudják legjobban utálni egymást?

Figyelt kérdés

Mikor én náluk is jobban utálom őket?:)

33F



2021. jan. 8. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Szia!Azért,mert ha sokan vannak sokáig egy helyen pl.munkahelyen akkor sajnos előbb vagy utóbb óhatatlan,hogy ne kezdjenek el egymásról pletykálni.Tisztelet persze a kivételnek,de ez általában így szokott lenni.Nem tudom miért,de ez van.

Én is nő vagyok,de én nem szoktam pletykálkodni és azt se szeretem ha előttem beszélnek ki valakit.Minden nő más és ha valaki eltér kicsit bármiben az átlagtól akkor kinézik és ez lehet az oka az utálatnak vagy irigység is lehet,mert például jobban néz ki az a másik nő vagy mert jobb cuccokban jár stb...

2021. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanúgy tudnak a férfiak is utálkozni, irigykedni, csak ők sunyibban csinálják.
2021. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Miért utálod őket, meleg vagy?

Az impotens vén trotylik szokták utálni a nőket, meg a homok.

2021. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Na a lepontozás beindult :DDDD
2021. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Azért mert a nők nyíltan utálják egymást, míg ti patkány módon, sunyiban utáljátok a nőket.

Ha egy nő eltér az átlagtól úgy, ahogy #1 írja, arra lehet hogy tesz egy másik nő egy megjegyzést, ti viszont magatokban ezerszer durvább dolgokat gondoltok róla, és ezt ki is vetititek fejben az összes többi nőre is.


Fogadni mernék, hogy rólad se tudja senki jogy ilyen vagy.

2021. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Kb mindenért is lehet utálni nőként egy másik nőt.

Ennek ez a ruha jobban áll, ennek nagyobb a melle, ennek kisebb a melle, ennek jobb az alakja stb.

Még a legjobb barátnőmet is tudom utálni, amiért nagyobb a melle. Csak annyi, hogy ezt az utalást nem úgy értjük, hogy ha tehetnénk meg is ölnénk.

2021. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Volt egy fiú haverom, aki meleg volt,iszonyúan utálta a nőket. Gondolom itt is hasonló a helyzet
2021. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem biztos,hogy itt is erről van szó.Lehet a Kérdező találkozott az élete folyamán pár olyan nővel aki kiábrándítóan viselkedett és ezért érzi ezt.Nem vagyunk néha egyszerűek,de azért a férfiak is érdekesek tudnak lenni
2021. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

A többség nem utál senkit, csak le akarja tudni a napi taposómalmot és haza akar jutni a családjához. Másokat viszont nem vár otthon egy macska se, ők kényszeresen élik a szociális életüket a munkahelyen, belemásznak mások magánéletébe és ott keverik a szart, ahol tudják.

Ha kiveszed a munkahelyről ezeket, megvan a békés légkör. Ez a főnök dolga lenne, de sokszor ő a magányos szarkeverő, aki szereti látni a körülötte kibontakozó konfliktusokat.

Ezért tartom fontosnak, hogy mindig el legyek látva feladatokkal. Ha nem érek rá csevegni, nem kell foglalkoznom a konfliktusgenerátorokkal.

2021. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miről beszéltek a melegek jóban vannak a nőkkel
2021. jan. 8. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!