Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez mostanában velem?

Miért van ez mostanában velem?

Figyelt kérdés

Nehezemre esik minden.... megmozdulni az ágyból, hajat mosni, de még az evésre is nehezen veszem rá magam. Úgy érzem minek? Úgyis minden rossz....

ti voltatok már ilyen helyzetben? mit csináltatok?

AZ életbe vetett hitem teljesen elveszett. És nem, pszichologus nem tudja visszaadni, mert ez nem önismereti meg ilyesmi dolog..... kérlek ezt ne írjátok! Tapasztalatokra van szükségem attól, aki már átment ilyen dolgokon.

(Meghalni NEM akarok. !!! )

lány vagyok


2021. jan. 8. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a probléma, nagyvonalakban leírod esetleg ?
2021. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minél több ember visszazökken a normális életbe, annál könnyebb lesz minden.

Kezd el csinálgatni a teendőidet. Csináld egy barátoddal, barátnőddel együtt.

2021. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Sokat vagy otthon gondolom.Online suli vagy home office?Én is otthon vagyok sokat a vírus miatt,de most ez van.Nekem is néha sz@r a kedvem emiatt.Nem normális dolog ez.Szobabiciklizek hogy jobb legyen a kedvem és ne lustuljak be,ne hízzak el stb...Nem kell ide pszichológus,hanem a normális élet kellene,de addig is sportolással,olvasással vagy amit szeretsz kösd le magad.A sportot erőltesd vagy nem lesz a jobb a kedved
2021. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem az online dolgok miatt, a ket kezem osszetennem ha emiatt lennek szarul.

Elvesztettem betegsegben egy hozzam nagyon kozel allo szemelyt.

2021. jan. 8. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Értem már a rossz kedved okát.Ez el fog múlni csak nagyon lassan.Legyél magaddal türelmes.A gyász folyamata összetett,nem múlik el egyik napról a másikra.Nem felejted el soha,csak halványul az emlék.Ilyen sz@r az élet
2021. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez soha nem fog elmulni! Az eletben barmi elmulik, ez nem.
2021. jan. 8. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,így van.Ez ilyen sz@r érzés.Nincs erre módszer,hogy hamarabb elmúljon,ezt végig kell járni.Max munkával vagy tanulással kicsit el tudod terelni a gondolataidat
2021. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Letargia?

Az idő majd segít. Próbálj azért erőt venni, hogy nehogy depresszióba forduljon át. :(

2021. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: "Letargia?"


Nem, FELtargia. Atyaég....

2021. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!