Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért működök így?

Miért működök így?

Figyelt kérdés
Kezdetben nagyon beleeadok mindent, aztán valami beüt (pl. látom, ha valaki tehetségesebb nálam) és akkor hirtelen rossz kedvem lesz, elmegy minden kedvem az adott doloftól és kételkedek magamban, hogy meg tudom csinálni. Miért van ez így? Hogy javítsak rajta? Hogy higyjem el, hogy én is képes vagyok dolgokra?

#miértvagyokilyen
2021. jan. 8. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány.. Borzasztó egy fránya dolog, de meg lehet szűntetni. Próbáld szeretni magad. Én csúf lyányka vagyok, de amióta ezzel tisztában vagyok, azóta próbálom elfogadni, és szeretni így magam. És sikerült. Nekem kb 2-3 évig rombolták az önbizalmam, és ugyan ennyi időbe telt visszaszereznem. Sikerülhet neked is, csak megfelelően kell hozzá gondolkodnod. Ez nagyon bullshitnek fog tűnni, de működik. Menj a tükör elé minden nap, mondd bele, hogy meg tudom csinálni, képes vagyok rá, ügyes vagyok, okos vagyok, meg ilyeneket, és egy idő után elhiszed, és tényleg annak fogod látni magad.

Sok sikert!

16L

2021. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!