Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ha vizsgaidőszak van,...

Lányok ha vizsgaidőszak van, vagy érettségi vagy akármi, amire nagyon sokat készültök akkor elhanyagoljátok a barátaitokat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazhatunk így is, ha nagyon akarunk, de az a néhány barátom, aki van, nem csinál ebből ügyet, tudják, mi a helyzet.
2021. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Volt már rá példa. Pl 15 napra hideg élelemmel bezárkóztam es csak WCre meg fürdeni jöttem ki.


Ha valódi párkapcsolat van, a másik ilyenkor támogat.

2021. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevés közeli barátom van, akikkel sokat/ többet beszélek, 2 kivétellel mindenki egyetemista. Megbeszéljük ki mikor megy vizsgára, sok sikert kívánunk egymásnak, de mi sem csinálunk abból ügyet, ha valamelyikünk kevesebbszer, vagy később ír csak vissza.

Teljesen "elhanyagolni" senkit sem szoktam, csak ilyenkor nem vagyok aktív egyik közösségi médián sem, mert a tanulásra koncentrálok.

2021. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Prioritásnak hívják ezt.
2021. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ideje nincsenek barátaim, ha lennének is, a jövőm fontosabb, így vagy megértik, vagy nem is voltak igazi barátok. A barátságból nem lehet megélni majd, amilyrn csúnyán hangzik ez, de az embernek vannak prioritásai. Érettségi/vizsgák után újra lehet találkozni és programokra menni.
2021. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!