Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ismerhetném meg magam?...

Hogyan ismerhetném meg magam? 17/F

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Én is kérdezem, 17f

Szét vagyok esve xD

2021. jan. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre a legegyszerűbb válasz, hogy próbálj ki minél több dolgot.
2021. jan. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es ha gondolod rájöhetünk együtt

2-es mire gondolsz?

2021. jan. 10. 01:55
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha tényleg érdekel.

Ha analízálsz, mindenképpen kell egy szempont rendszer. Tehát, van egy labda. Milyen ez a labda?! Van színe, mérete, rugalmasság, erdessege, anyaga. Tehát, kell egy rendszer, hogy mit akarok megtudni magamról. Ha fizikai tulajdonságok érdekelnek, akkor a Cooper teszt :-) nyilván nem. Ezért kell egy tükör. És egy lista. Tulajdonságok. Megnézed, hogy ezekkel hogyan állsz, és figyelni kell a vissza jelzesekre. Aztán a képességek. A társas szociális kompetenciák. Tükör pl a biblia. Jól leírja, milyen a tökéletes ember. Milyen a tökéletes szeretet. Ehhez képest megnézed te, hogyan élsz. Vagy bármilyen fix értékrend amit össze tudsz hasonlítani a tiéddel. Megmondja ki vagy. És általában ez nem olyan hogy nem mész sehová. Minél több helyzetben kell figyelni a viselkedést. Emellett van több analízis teszt, könyv. Amit érdemes elolvasni. Hogy hogyan működnek az emberek.

2021. jan. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mindig másmilyen vagyok. Egyszer önző, egyszer kedves, egyszer tele vagyok önbizalommal, egyszer egy 2mp-es szemkontaktus sem megy. Mindig szöges ellentéte vagyok magamnak. Néha teljesen érzéketlen, néha majd kicsattanok az örömtől, néha annyira kínoznak a démonjam, hogy csak véget akarok vetni az egésznek. Néha a leglazább vagyok a társaságban néha a legidegesebb.
2021. jan. 10. 03:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Még csak egyetlen dolgot sem tudnék megnevezni ami érdekel
2021. jan. 10. 03:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nah akkor hasonló cipőben járunk. :D Nekem is nagyon ellentmondásos személyiségjegyeim vannak, szinte teljesen passzol rám is amiket leírtál. Talán ha különféle személyiségteszteket töltögetsz, közelebb kerülhetsz magadhoz valamilyen szinten... vagy nem tudom... Az MBTI tesztet lenne érdemes megnézned, nekem az bejött :DD Illetve. Ha vannak olyanok akikhez közel állsz, megkérdezheted őket hogy ők milyennek látnak téged. Aztán összehasonlíthatod a saját magadról alkotott képeddel. CSak ennyit tudok tanácsolni, remélem legalább egy picit tudtam segíteni! :))

16/L


[link]

2021. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:

Tölts ki néhány tesztet, itt a neten is találsz.


Ha még fiatal vagy, akkor még nem vagy kiforrott személyiség és ilyenkor természetes, hogy még alakulsz, változol, nem vagy mindig egyforma. Az a felnőttkorra jellemző inkább. Azért írom, hogy inkább, mert felnőtt korban is lehet fejlődni, vagy visszafejlődni, attól függ, milyen hatások érnek valakit és erre hogyan reagál.

2021. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!