Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerhetném meg magam?

Hogyan ismerhetném meg magam?

Figyelt kérdés

Mert az a baj velem hogy, mindenkinek más énemet mutattom, és már nem ismerem magam. És az is baj velem, hogy nincsenek álmaim, céljaim és így csak "sodrok az árral". És azt sem tudom, hogy mit szerettek, mert vagy mindent vagy semmit nem szerettek (pl.:zenék). És az a legrosszabb, hogy a testvérem már nagyjából tudja, hogy mi szertene lenni, vagy legalábbis merre indulna el az életben, de én még mindig nem tudom, úgyhogy én gimis vagyok, ő meg felsős.


(16/L)


2020. jún. 27. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ő már tudja de valószínűleg téved. Ha többet fog tudni a világról akkor fog pontosabb képet alkotni magáról is meg arról hogy mi szeretne lenni.


Brian Tracy Főnix szemináriuma fent van YouTube on. Hallgasd meg azt és nézz kreatív dolgokat Pinterest en és YouTube on hogy szélesedjen a világ képed!

2020. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak próbáld élvezni az életet. Előbb-utóbb rá fogsz jönni az életed értelmére. És az első válaszolónak igaza van, a tesód tervei módosulhatnak. Ne foglalkozz mással, csak sok mindent ismerj meg, és meg fog tetszeni valami, biztos vagyok benne.
2020. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!