Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszamennétek szívesen az...

Visszamennétek szívesen az időben a múltba? Ha igen, akkor mint külső szemlélőként, hogy nem avatkoznátok bele a múlt történéseibe,hanem csak nézned magad kívülről, vagy beavatkoznál tevőlegesen ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Beavatkoznék.
2020. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Beavatkoznék, méghozzá az első világháborúba.
2020. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Elsősorban személyes történésekre gondoltam.
2020. jún. 12. 21:55
 4/18 anonim ***** válasza:
Hmmm ez esetben nem tudom, talán elbeszélgetnék kicsit a 14 éves önmagammal.
2020. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Igen, visszamennék, és igen, beavatkoznék.

Csináltam sok hülyeséget, de a legtöbbet nem bánom, mert most nem lennék az aki vagyok. Egyet bánok. Ha visszamehetnék, akkor igent mondanék annak az egyetlen embernek életemben, aki tényleg teljes szívéből oda volt értem, és én mégis elutasítottam.

2020. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan múltbéli történéseim, amikbe szívesen beleavatkoznék és megváltoztatnám őket, de olyan emlékeim is, amiket csak passzív szemlélőként figyelnék, és örülnék, hogy újra átélhetem őket. Főleg a kisgyerekkori emlékeket, amikről ma már csak homályos foltok élnek a fejemben.
2020. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem avatkoznék bele, mert ha nem követem el anno a hibákat, akkor nem tanultam volna belőle és most nem lennék az, aki vagyok.
2020. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Van amit ki nem hagynék. De az már megszületésének előtti esemény. (István a király a nagyreten..), anyunak szolnek H hiába volt nehéz velem, kockaztasson és tartsa meg a (meg nem született) tesóm. (Tolókocsiba került volna elvileg). Van amin valtoztatnék, de tudom kihatással lenne a jelenre így nem hiszem.
2020. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Igen,felpofoznám a nevelő apukámat,nem kellett volna évekig pszichológushoz járnom a traumáim miatt,ha ő nincs.Lehet meg is ölném,úgy is vissza térek a jelenbe.(Anyukámat úgy is megcsalta.)Magammal nem beszélnék,max azt mondanám,hogy az angol tanárod szar,a jövőbe sorozatok miatt fogsz tudni angolul.Ne aggódj miatta.
2020. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
ezt nem gondoltátok át. a jelen megváltozna ha ilyesmiket csinálnátok nem kicsit. Am Állítólag ha sikerülne is visszamenni akkor se tudsz megölni senkit, se beavatkozni.
2020. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!