Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan 25 év felettiek,...

Vannak olyan 25 év felettiek, akik még otthon élnek a szülőknél?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van itt olyan 25 év feletti fiatal, aki még otthon él a szülőkkel? Én lassan 25 leszek, és még otthon élek. Van munkám, mellette levelezőn csinálom az egyetemet, beszállok az otthoni költségekbe, "hazaadok", ahogyan azt mondani szokás, segítek otthon kert gondozásban, stb... illetve mindent magamnak vásárolok. De nincs nagyon kivel összeköltöznom. Albérletet nem tudnék egyedül fizetni, és nem is szeretnék, házat, lakást meg még messze nem tudnék vásárolni. Szerintem ez nem tragédia... De mind munkahelyen, mind az élet más területein egyre több lenézést, negatív megjegyzést kapok emiatt, hogy még otthon élek, és ez kicsit zavar. Ti mit gondoltok erről? Illetve a hasonló helyzetben lévők, hogyan élik ezt meg? Kort és nemet is írjatok légyszi!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 11. 08:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
28%
Probléma akkor van ha mar 30 vagy és nem adsz haza. Ez így még oké. ^^
2021. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a téma a gyk egyik "rákfenéje", full hül.yeség, illetve sokan keverik a tipikus mamahotel lakókkal (akik nem dolgoznak, tanulnak stb) illetve belekeverik a saját frusztrációjukat, mert nekik hamar/és nehezen önállóvá kellett válni, mert pl alkesz volt a család vagy ilyesmi...


26 vagyok, szülői házban élek egyedül, szüleim külföldön dolgoznak, ha majd véglegesen hazaköltöznek (kb 1 év) akkor elköltözöm.


Emiatt nekem élőben még sose szólt be senki, csak az interneten okoskodnak az emberek, ha téged valaki betalál ilyesmi miatt, akkor nyugodtan küld el a fenébe, ha ehhez nincs kedved akkor simán ne oszd meg velük a magánéleted.

2021. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!