Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan emberről (férfi vagy nő) akinek a mai világban nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 14:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%
Eleve sokan vannak olyanok a volán mögött, akiknek nem kellett volna jogsit adni. Nem mindenki alkalmas arra, hogy gépjárművet vezessen. Persze van, ahol autó nélkül nehezebb a közlekedés, de nem kell mindenkinek autót vezetni. Én tömegközlekedéssel eljutok a legtöbb helyre, akár városon belül, akár távolabbra, vonaton nőttem fel.
2021. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
94%
Milyen a "mai világ", ahol szerinted elvárás a jogosítvány? Ezt vehetjük egy egyszerűbb szakképzettségnek, amire nincs mindenkinek pénze/szüksége, és sok ész sem kell hozzá. Egy használt autó is százezrekbe kerül, ha nem milliókba. Bp-en pl. egész jó a tömegközlekedés. Én pl. kb. 25 éve szereztem meg, gondolván hogy majd felvesznek sofőrnek 0 tapasztalattal... Azóta sem ültem volán mögé, teljesen felesleges volt, rég le is járt. A minimális angoltudás szerintem ennél sokkal fontosabb kérdés "a mai világban".
2021. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%
Voltam vagy harminc, mikor eszembe jutott hogy megszerzem, akkor vezetgettem is pár évig, aztán eladtam, és tömegközlekedés meg gyaloglás van. A sok gyaloglás azóta eléggé jót tett az egészségemnek és a testalkatomnak.
2021. jún. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
92%
Vannak olyan helyzetek, amikor jobb, hogy ha nem szerzünk jogosítványt és nem vezetünk. Miért? Mert inkább jobb gyalog, tömegközlekedéssel közlekedni és életben maradni, mint gyanúsítottá válni úgyis, ha valaki jól vezet autót, vagy hirtelen rosszul lesz és így történik probléma. Senkinek nem hiányzik egy baleset sem, annyi biztos. Főleg az tudja elmondani, aki két ilyen helyzetet is átélt utasként az autóban...
2021. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!