Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha adsz pénzt youtubereknek,...

Ha adsz pénzt youtubereknek, akkor miért teszed? PL Zsozéatyának stb

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem adok, csóró vagyok. Kap a megtekintésemért, pont annyit amennyit érdekel. És nem vagyok "utálója" szeretem meg minden.
2021. jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

En minden honapban donatelek Zsozenak es ha a twichet is szamolom 2 eve feliratkozo vagyok.

Magakarom ezzel koszonni a tartalmakat. Imadom ot <3

2021. jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Csak azoknak adok, akik megérdemlik és van rá pénzem. Ennyi.

Eddig egyetlen előadónak adtam, aki egy sorozatot hozott létre.


Megköszönni máshogy is lehet, nem csak zsével. De mindneki a saját pénzét arra költi, amire csak akarja! Úgyhogy ha tetszik valami és támogatni akarod, hajrá! Örülni fognak 1 dollárnak is. Az meg nem sok, de van, akinek ennyi sincs, de okos telefont nyomkod (mert mondjuk kapta). Nekik is hadd lehessen elérhető a tartalom. Extra dolgok mehetnek patronon keresztül.

2021. jan. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
egyiknek se adok, menjenek el dolgozni, ha nem bírnak megélni. Vannak szegényebbek is náluk és rászorulók
2021. jan. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
De kegyetlen szánalmas ilyeneknek pénzt adni.
2021. jan. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Nyugaton a pénzadás streamereknek, youtubereknek kultusz. Kiközösítenek konkrétan, ha nem adsz. Azzal, hogy ő 8-10 órákat ül a gép előtt és játszik, szórakoztat téged, igenis munka, megérdemel pénzt. Érted vannak. Nem véletlen dollár milliomosok a twitch streamerek nyugaton.
2021. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Pénzt biztos nem. Kap feliratkozást, megtekintést és kész.
2021. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
7# vagyok. Azert teszem, mert kedvelem, és jó tartalmakat gyárt. Pl tech2, thevr, stb.
2021. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Pénzt nem küldök, van elég idióta, aki az én részemet is fizeti többszörösen.

Tényleg nem értem azokat, akik napi/havi több ezer/tízezer forintokat küldenek, miért teszik. Pár száz Ft még oké. De marhán irigylem azokat, akiknek nincs szükségük/igényük hasznosabb dolgokra költeni a pénzüket vagy félrerakni.


Imádom Zsozét, 2 éve nézem szinte minden tartalmát, live-ját. Követem, fel vagyok iratkozva, mindig megy a like. De akármennyire is bírom, sosem küldenék többezer Ft-okat neki..

2021. jan. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

MAX a kis videósokat támogatom, akik számomra valami hasznosat csinálnak. Vagy azokat, akik láthatóan valamilyen jótékony célra gyűjtenek.

Akiknek már vannak szponzoraik, azokat nem támogatom, hiszen megélnek abból, jóval a magyar átlag felett, nekik felesleges az adomány.

2021. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!