Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, ha azért nézek...

Mennyire gáz, ha azért nézek trash youtubereket, mert megnyugtat, hogy vannak nálam rosszabbak is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szar az életem, csóró vagyok, magányos vagyok, szűz vagyok, nincsenek barátaim de az ilyen Molnár Kikit, meg Bartost látva megnyugtat, hogy vannak nálam rosszabbak is.

2020. júl. 15. 22:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
97%

Molnár Kiki még létezik?

Egyébként nyilván nem a legjobb, hogy ez minden pozitívum, de más részről meg: igen, az ember ne csak azt nézze, hogy mit nem ért el, hanem azt is, hogy mit ért el. Hogy tudsz helyesen írni, meg tudsz fogalmazni értelmesen egy mondatot, van önálló véleményed, sikeresen elvégezted az iskolát, stb. Mert sokaknak ez sem sikerül. Van, hogy amikor az ember azt hiszi, hogy ő semmit nem ért el, valójában kiderül, hogy a világ fele alatta van.

Egyébként meg miért ne lehetne trasht nézni? Hagyjuk már azt a sznob berögződést, hogy "mi csak fú, de nívós dolgokat nézünk, és attól leszünk különbek".

2020. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
100%
A régi vágású Trash videósok helyett válaszd az újakat. Ajánlanám a szíves figyelmedbe Mercit és Jutkát. A lezárult egy korszak YouTube csatornán, illetve Twitchen mercike20 néven találod meg őket. :)
2020. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
50%
Amit eszel, azza leszel. Szellemileg is.
2020. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van lejebb, de ne ezzel vigasztald magad. Bartos pedig biztos jobban élvezi az életét, mint te.
2020. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 A kérdező kommentje:
Hát az biztos.
2020. júl. 16. 21:50
 6/103 anonim válasza:

Tudtommal ilyen alapon folyt/folyik a TVben a Mónika show és társai is, hogy a nézők, látva a sok szerencsétlen értelmi fogyatékost, megelégedjen a saját életével és ne elégedetlenkedjen. Ez egyrészt káros is lehet, mert ezek a tartalmak gátat szabnak a tettrekészségnek, a vágynak, hogy az ember tovább merjen lépni, ez egyfajta "begubózást" eredményez hosszútávon. A lényeg a mértékletesség, ha nem esel túlzásba, és hajlandó vagy tenni valamit magadért, akkor ezek a trash tartalmak sem lesznek többek némi bizarr, szekunderszégyenes kikapcsolódásnál.

Megjegyzem, nekem is volt egy időszak az életemben, mikor pár hétre ráfüggtem a rákgyűjteményekre. De mikor ezeket törölték, én is továbbálltam, és inkább normálisabb tartalmak után kutattam.

2020. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 A kérdező kommentje:
Én már elcsesztem az életem, reménytelen minden. Egy 25 éves, csóró, szűz gyerek vagyok, van egy büfészakos diplomám és kb ennyit értem el.
2020. júl. 18. 16:21
 8/103 anonim ***** válasza:
Hetyetye
2020. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim válasza:
Csak egy kicsit
2020. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
Tökéletes troll kérdés :D
2020. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!