Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megsértenétek az anyukátokat...

Megsértenétek az anyukátokat ilyen mélyen?

Figyelt kérdés
Szóval ha ugyis lenne, akkor sem lenne szabad ilyet mondani egy felnõtt gyereknek az édesanyjának.Legalábbis én ugy gondolom.Ugy nézel ki mint "egy öregasszony".Csakis mindig arra törekedtem,hogy szeretetben neveljem fel a gyermekeimet, elég sok mindent beleadtam az erõmbõl az életembõl,de sohasem panaszkodtam.Soha nem voltam elhizva és mindig sportoltam annyit, hogy kordában tartsam magamat.Kivülállók szép nõnek tartottak mindig.Most sem nézek ugy ki mint egy korosodott anya, és mégis ilyen szóval lettem megilletve.Talán a férjem keze is közrejátszhat, hogy a gyerekem ilyet mondott nekem.Ettõl függetlenül is nagyon szeretem, viszont rosszul esett nagyon, csak szó nélkül hallgattam, nem álltam neki, hogy hogyan mondhatsz ilyet, ha még ugyis lenne.
2021. jan. 13. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
Én akkor mondanék ilyet, ha azt akarnám jelezni, hogy anyu olyan ruhákat vett fel, amivel öregíti magát, vagy idősebbnek néz ki. Magyarul nem anyura mondanám ezt, hanem az öltözékére. És csakis jószándékkal. Abban mondjuk igazad van, hogy szebben is meg lehet ezt fogalmazni. Ha bánt, akkor szólj, hogy ezt azért ne így mondja, mert számodra sértő.
2021. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem. A viszonyunktol, az o toleranciajatol fuggene az oszintesegem. Maskulonben csak kegyetlenkedes. Plusz lehet teves megiteles is. Peldaul osz hajat visel, jol nez ki, en pedig azt varom, hogy mahagoni hajjal sztrecs felsoben ugy nezzen ki, mint egy vendeglatoipari bajtunder.
2021. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!