Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek velem van baj...

Szerintetek velem van baj vagy azokkal, akikkel barátkozom?

Figyelt kérdés
Amikor nyíltszívű voltam és őszinte, visszaéltek azzal, amit mondtam, és más módokon lerombolták az önbizalmam, amikor meg emiatt nem mertem beszélni magamról, a dolgaimról, akkor meg azért kezdtek el furkálni.

2021. jan. 13. 17:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10: Oké, de az nem lehetséges, hogy a többiek között is akadnak olyanok, akiknek meg túlzott az önbizalma vagy a "csesztetésvágya"? Nem mondom, hogy minden ismerősömmel vagy barátommal baj van, de van pár, akivel igen. Szerintem akkor is az lenne velük, ha én nem lennék.
2021. jan. 14. 18:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Az már a következménye a Te hiányos önbizalmi alapjaidnak, hogy olyan emberek vesznek körül, akik meg pont a hatalommániájukat akarják kiélni valakin. Zsák a foltját.
2021. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12: Akkor viszont szerinted pszichológus tudna ebben segíteni, vagy hova menjek?
2021. jan. 16. 18:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha sikerülne találnod egy számodra jó pszichológust (nem pszichiátert!), akihez tudnál járni legalább 1-2 évet és felderítenéd azt, hogy milyen gyerekkori hatások határozzák meg most az életedet, akkor észrevétlenül úgy megváltozik az életed, hogy azok a mérgező emberek teljesen eltűnnek majd, akik most körülvesznek. És olyanok jelennek meg, akik támogatóak. Egyszerűen a mérgező embereknek szükségük van egy áldozatra, hogy játszogathassák a megszokott szerepeiket. Ha te pszichológushoz jársz és ezáltal egyre jobban megismered önmagad, megváltoznak majd a reakcióid a környezeted felé és már nem fogsz úgy reagálni, ahogy eddig. Így idővel nem leszel nekik "jó alany". Ezért nem kell külön dolgoznod, egyszerűen az a meló hozza majd meg, amit a pszichológus segítségével önmagad megismerésére fordítasz. És még egy csomó olyan területen is változni fog (pozitívan) az életed, amire azt hitted, hogy megváltoztathatatlan kellemetlenségek.
2021. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!