Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ennyire lusta?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy telefon függő vagyok. Mit tegyek hogy az edzéseimet folyamatosan csináljam ne hagyjam abba 2 nap után? Nem tanulok, és mindent halogatok, sok mindent elfelejtek mert elvonja a figyelmem a telefon. Órákon se tudok figyelni mert ha unalmas az óra vagy keveset szólít elterelődik a figyelmem (itt már nem a telefon a probléma). Mit tegyek hogy ne legyek lusta és rendesen tanuljak, edzek, figyeljek minden órán?

Folyamatosan fáradt vagyok. Sportoltam rendes suli melett heti 3x 2 órát de így onlineban semmi kedvem edzeni.

Egyedül azokon az órákon figyelek rendesen(általában) amelyek érdekelnek (fizika biosz). Belőlük jók a jegyeim de a többi mondhatni katasztrófa.


2021. jan. 13. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Allits be a telefonodra idokorlatot, a megadott ido után kikapcsol
2021. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!