Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol tartotok az életben?

Hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés
Megvagytok elégedve vele? Mi az amin változtatnátok?

2021. jan. 14. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Próbálom építgetni a jövőmet. Nem mondom hogy nem állhatnák sokkal jobban, de kis lépésekben haladok előre. Valaki olvasatában lehet csak egy szerencsétlen bénaság vagyok, de azért próbálkozok.
2021. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Szinte sehol, de nem is akarok.
2021. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Én most kezdtem az egyetemet.
2021. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Kapaszkodok. Meg próbálkozok. De úgy tűnik, hogy megint lesz egy lenullázás és egy csomó mindent kezdhetek elölről.

Azon változtatnék, hogy ne kelljen 2-3 évente mindent újrakezdeni. Már belefáradtam.

2021. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 moozygoo ***** válasza:
70%

26 éves vagyok.

Szobát bérlek.

Van munkám.

Elégedett vagyok hogy nem otthon élek, és keresőképes vagyok jelenleg.

Nem vagyok elégedett hogy 26évesen még csak itt tartok, másoknak már saját lakása van ennyi idősen,családot alapít, nekem meg az önerő még nagyon-nagyon az elején tart, baráti köröm nincs, szerelmem sincs.

Lassan haladok előre, de legalább haladok.

2021. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok megelégedve vele, de tudom, hogy az állapotomhoz képest szuper helyzetben vagyok. Egyedül élek, dolgozom, hiányzik egy barátnő, de lehet, hogy ahhoz nekem még fel kellene nőnöm még.
2021. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Most az egzisztenciális krízisemnél.
2021. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

én elégedett vagyok az életemmel. amit elértem, azok a saját eredményeim, amikhez a saját munkám és a saját hibáim is hozzásegítettek. emiatt a hibákon sem változtatnék, mert ha nem hibáztam volna, akkor tanulni sem tudtam volna belőle és újra belefutottam volna ugyanazokba a problémákba, amiket sosem tudtam volna leküzdeni.


amin változtatnék, az a hezitálás, halogatás. ha van egy ötlet, terv, azt érdemes minél hamarabb megvalósítani. ha kiderül, hogy mégsem működik, az kudarc és csalódás lehet, de tapasztalat, amiből lehet tanulni. ha meg sem próbálod, akkor örök hiányérzet marad, hogy mi lett volna, ha - és tanulni sem tudsz belőle, hiszen nincs mit.


az állandóságra törekvés biztonságérzetet ad. viszont hajlamos rugalmatlanná tenni az embert és képes megakadályozni, hogy jól reagáljunk a változásra. az élet pedig állandó változás és az tud jobban érvényesülni, aki a változásokra jobban tud reagálni. a változásban, akadályokban, kihívásokban lehetőséget érdemes látni és a lehető legjobbat érdemes kihozni belőlük.

2021. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Itt hempergek a halál kapujában, de nem akar beengedni a mocsok!
2021. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Most diplomáztam bsc-n,közgazdász lettem. (Azért csak most,mert anno otthagytam egy értelmetlen szakot 2 év után).

Most megyek Msc-re és 2 nyelvből nyelvvizsgám van.

Egyedül élek,albérletben,de nagyon szeretem,szép,modern,jól berendeztem. Van barátom ,majd idővel összeköltözünk,de egyelőre még nem,csak sajátba akarunk együtt, pár éven belül.

Van munkahelyem a szakmámban egy multinál. Autóm nincs,jogsim sincs,de tervben van a jövőben,gyereket csak később akarunk,ha már minden stabil.

Összességében meg vagyok elégedve. Tarthatnék picit előrébb is,de így is boldog és elégedett vagyok.

25N

2021. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!