Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20-28 éves fiatalok akik NEM...

20-28 éves fiatalok akik NEM jártak egyetemre ti hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Jártam de nem fejeztem be. Jó munkám van, szakmabeli, de nem annyi a fizu mint egy diplomásnak. De ez is nagyon jó.
2019. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Megházasodtam, családi vállalkozásunk van, jön a gyerek. Hamarosan saját házba költözünk. Egyikőnk sem végzett egyetemet.
2019. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Van 2 szakmám, most tanulom a harmadikat. Van férjem, családi vállalkozásunk és házunk.
2019. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Középvezető vagyok egy multi cégnél. Van saját lakásom (örököltem). A harmadik nyelvvizsgámra készülök. Idén férjhez megyek.

27 éves vagyok.

2019. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Sima érettségim van. A menyasszonyom diplomás gyógypedagógus, de én jobban keresek. Vendéglátós üzletvezető vagyok. És ku..a jóképű! Ezeket mind elértem. 25/f
2019. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
23/F vagyok, 21 éves koromig tanultam OKJ-n. Gyártósori technikus vagyok. 2 hónapja vettem egy lakást, vidéki városban, hitelre persze. Az önrészt még annak idején a nyári szüneti diákmunkákból tettem félre, és az OKJ mellett is dolgoztam nyáron, valamint apám is kiegészítette. Így van egy kb. 14 milliót érő lakásom (két szobás), egy állásom ami havi 320 nettót fizet multinál, hitelem 20 évig, itt tartok. Barátnőm nincs, most alakul valami.
2019. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Ki a bánatnak fájnak ennyire a válaszok? Miért kell lepontozni?

Itt éli ki magát az, aki nem ért el semmit még az életben?

Akik itt leírták, hogy mit értek el gondolom nem ingyen kapták. Tanultak(nak), megdolgoztak(nak) érte. Az ilyeneket becsülni kellene.

2019. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Húha valaki nagyon irígy! Szánlak bébi, te aki lepontozol mindenkit. Remélem nyomorultul halsz meg! Wihihihi
2019. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki ponzozz le titeket?

De köszönöm az eddigi válaszokat, gratulálok hogy mind ezt el tudtátok érni :-)

Írhattok még :-)

2019. márc. 13. 18:12
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Hát, én nem értem el semmit. Még. Van egy munkahelyem, ami a társadalom szemében "csicska munka", habár én nagyon szeretem. Depressziós vagyok, kapcsolatom sincs, saját házam meg pláne nem.

De vannak terveim, kamionsofőr leszek (ha valaki esetleg nem tudná, elég jól keresnek), és teszek is érte, csinálom a jogsikat.

Szóval jelenleg nem tartok sehol, de legalább az elképzelés megvan.


20/L

2019. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!